Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek lesz 2012 májusában az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek lesz 2012 májusában az esküvője? Jövőre mikor kezditek el szervezni a dolgokat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Nekem szeptemberben volt, így még eléggé benne vagyok a dologban. Azt ajánlom, kezdjétek el MOST a szervezést. Legalább nagy vonalakban - kb hány ember, mennyire távoli rokonig mentek el... Polgári, templomi mindkettő legyen-e, mindkettőn ott legyen-e mindenki? Mennyi pénzt tudnátok rászánni? Vacsi hány fős, étteremben, művházban, esetleg otthon kertben, stb... Ha ezek a nagy dolgok el vannak döntve, sztem 2-3 hónap elég, de ne az esküvő előtt egy hónappal vesszetek össze azon, h a szomszéd unokájának a barátnője miért van a listán! :) Sok boldogságot! :)
2011. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2011. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most kezd el. ha májusban kezdted volna még jobb lenne
2011. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsi egy csöppet elírtam az évet, vagyis 2013 lenne a 2012 helyett. :)

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. okt. 18. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy évvel előbb elég elkezdeni szervezni:-) Nekem 2012 júliusában lesz. Szeptemberben kezdtem el szervezni, de már megvan a vendéglista, étterem, zenekar, fényképész, templom, ruha. Elég gyorsan ment a dolog:-)
2011. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem 2012 májusában lesz és még egyenlőre csak tájékozódunk a hely, zenész...stb. után!:)
2011. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!