Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem venné rossz néven ha ezt...

Nem venné rossz néven ha ezt venném neki?

Figyelt kérdés
Páromnak mindig mondom hogy kondizzon mert felszedett egy kicsit, de egyelőre nincs lehetősége a sok munka mellett eljárni. Milyen lenne ha súlyzószettet (is) kapna karácsonyra? Ja, a tervei közt szerepel majd eljárni de ki tudja mikor
2011. dec. 19. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jó ötlet. Egyedül úgysem áll neki, ha noszogatod meg megsértődhet. Inkább érdeklődj körbe a haverjainál, hogy ők nem járnak-e mondjuk focizni vagy kosarazni. Tudom, hogy nincs idő, de ha lenne társasága szerintem szorítana rá. És ahhoz vehetnél neki pl. cipőt, úgy már biztos örülne. Vagy vegyél pl. fallabda-bérletet és járjatok el együtt.
2011. dec. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
külföldön dolgozik és a szállásuk messze van a konditeremtől. sötétben megy dolgozni, sötétben ér haza, és a többiektől is függ hogy mikor tudnak menni. arra gondoltam hogy így otthon is ezdhetne ha nem tud elmenni.
2011. dec. 19. 01:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, ezt nem tudtam. Bár a súlyzóval még az is a baj, hogy az nem igazán fogyaszt, inkább erősít. Azért gondoltam ilyen haveros dologra, mert ott úgy mozogna folyamatosan másfél órát, hogy észre sem veszi, mert közben szórakozik.
2011. dec. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
végülis erősebb is lehetne:)
2011. dec. 19. 01:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Van neki hova raknia, van eleg hely? Majd levagja a pincebe, vagy fel a padlasra. Mit akarsz? Sotetben megy es jon, tudod mikor fog kondizni.

Ha az 5 eves terveben meg van hogy majd egyszer eljar konditerembe, akkor biztos majd meg is teszi.

Vigyazz, lehet hogy majd hozzad szallitatja a kondiszettedet.

2011. dec. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyire azért nem merném a párom a fogyással b.szogatni már elnézést. Majd elmegy ha lesz ideje. Vagy hogy gondoltad, majd éjszaka edzeget egy kicsit, hogy aztán pár óra múlva mehessen dolgozni? Inkább akkor járjatok el közösen - ahogy már előttem írták - fallabdázni például, majd ha lesz időtök. Neked amúgy hogy esne, ha mondjuk karácsonykor az ajándékaid azt üzennék, hogy dagadt vagy? Nekem nem esne jól...
2011. dec. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hidd el hogy egyedül nem fog.

Párom kimondottan gyúrós.Őt magát zavarja hogy állítása szerint össze van esve.Anyagi okokból terembe nem tud járni.Van itthon súlyzója és apám multi kondiképe is sokáig itt volt, de csak akkor használta ha átjött valami haverja és együtt gyúrtak.Egyedül nem áll neki.

2011. dec. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végülis jogos, inkább leteszek róla. Nincs ajándék ötletem és gondoltam jó lesz
2011. dec. 19. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!