Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aputól karácsonyra kaptam egy...

Aputól karácsonyra kaptam egy nagyon drága alsóneműt. Anyu haragszik rám hogy inkább olyan dolgot kelett volna vennem ami hasznos. Igaza van?

Figyelt kérdés

anyuék nem élnek együtt. Anya azt mondta nem vesz nekem semmit se vegyen apu ha kell valami mert ez a pénz jó jött volna iskolába befizetni.

18/L


2011. dec. 10. 17:42
 1/7 anonim válasza:

nincs igaza!!

de csak azért, mert Bugyi az kell. Miért meztelenül, nadrágban bugyi nélkül nem mehetsz el iskolába...

2011. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos ha nem álltok jól anyagilag, tényleg furi lehet, mert tényleg vannak nagyon drága fehérneműk, bár ez ajándék volt, apukád téged akart meglepni gondolom.
2011. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

mennyi volt az az alsónemű? :)

csak kíváncsiság

2011. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Anyukád egyszerűen irigykedik apukádra, hogy ő megteheti, hogy drága holmikat vesz.
2011. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tényleg,mennyi volt az a nagyon drága alsónemű?
2011. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos, a kérdésedből kiindulva: te vetted azt az alsóneműt, ugye? :)

Természetesen az apukádtól kapott pénzzel azt csinálsz, amit akarsz. Hiszen pont azért kaptad tőle, hogy arra költsd amire szeretnéd.


Ha apukád vette mégis, és azért mert tudta hogy szeretnél, ugyanúgy édesanyádnak köze sincs hozzá.


Ha apud vette és nem örültél neki, van valami a dologban.

2011. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

örülj neki, ennyi idősen igazán lehet egy csinos fehérneműd. apróság, meg felszínes gondolkodásnak tűnhet, de pláne ha nem álltok valami jól, gondolom nem vagy tele új ruhákkal stb, figyeld meg, mennyivel magabiztosabban fogod érezni magad, hogy egy csinos és drága fehérneműt viselsz, akkor is, ha csak te tudsz róla.


a suliba befizetés nem igazán melegszívű karácsonyi ajándék, apukád meg jó fej, hogy valami nőies dolgot vett neked. szerintem klassz és megérdemled.


28N

2011. dec. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!