Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem mellett 5 év van...

A feleségem mellett 5 év van egy szeretőm! Már ne mondjam el neki soha igaz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 19:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
18%
5 éve??hogy tudtad eddig titkolni???de semmiképpen nem mond el neki!!Amiről nem ,tud az nem fáj.18/L
2011. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 tetris ***** válasza:
90%
Hogy száradjon le a .....
2011. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem megérdemli,hogy tudja az igazat. Sőt esélyes rá,hogy talál még egy olyan valakit aki megbecsüli,szereti majd. Gondolj csak bele, ha te lennél ebben a helyzetben, sokkal jobb lenne tudni az igazat,minthogy az egész életed hazugság legyen.Szóval szerintem állj a feleséged elé és beszéljétek meg. Sok Szerencsét!
2011. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%
szereted a feleségedet egyáltalán?
2011. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
92%
szerintem mond el és megjegyezném hogy egy hatalmas köcsög vagy. kiváncsi wok hogy mekkorát kapsz? :-[
2011. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
már kidobtam a szeretőt mert rájöttem hogy szeretem a feleségem és kiéltem magam...de nem mondhatom el mert tuti elhagy..
2011. dec. 19. 19:33
 7/40 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem tudja!

A feleség megérzi az ilyet, legfeljebb tudomásul veszi, és mivel ezek szerint eléggé diszkréten csinálod, nem csinált belőle cirkuszt.

Az persze más dolog, hogy minimum annyit megérdemelne, hogy őszintén beszélsz vele erről a dologról.

Az megint más dolog, hogy nem biztos, hogy ezt a beszélgetést pont karácsonyra kellene időzíteni, ha már 5 éve ez van, lehet, hogy néhány hetet célszerű lenne várni vele.

2011. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
ezt a sírba viszem magammal...
2011. dec. 19. 19:33
 9/40 anonim ***** válasza:
93%

Feltételezem lelkiismeretfurdalás gyötör amiért ezt tetted vele, máskülönben nem tetted volna fel ezt a kérdést. Miért akarod elmondani neki? Tényleg azért mert megérdemli az őszinteséget? Nem inkább azért mert TE vagy az aki szenved ettől? Hogy TE csaltad meg őt és TE vagy az aki szabadulna ettől a tehertől?

Én azt mondom hogy ne mondd el neki pont azért mert ettől csak neked lenne könnyebb, neki nem. Viszont gondolkozz el azon hogy ha a barátnőd mellett neked szerető kellett akkor tulajdonképpen miért vagy még együtt a barátnőddel.

2011. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Kondor Judit ***** válasza:
90%
Ha valaki szereti a feleségét az nem CSALJA meg.
2011. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!