Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak? Terhes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Terhes a feleségem és a szeretőm is?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 15 éve élünk együtt.Van egy 6 éves lányunk Szerettünk volna még egy gyereket de nem akart összejönni.4 évig próbálkoztunk de hiába.Kissé el is hidegültünk egymástól.Megismerkedtem valakivel aki teherbe esett tőlem egy hete mondta meg.Tegnap pedig a feleségem mondta boldogan,hogy mégis összejött a baba.TUDOM,hogy tőlem van.

A szeretőm napok óta nyaggat,hogy mondjam el a nejemnek a szitut.És költözzek hozzá.Azt nem tudja,hogy a feleségem is terhes lett.

Adjatok tanácsot mit tegyek!


2009. okt. 23. 13:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
72%

Kösd fel magad te rohadt undorító tahó!!!

Mindegyiküknek jót tennél vele.

2009. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
89%
Azt csak te tudod, hogy melyikőjüket szereted igaz szerelemmel.Időben dönts, hogy a másik még el tudja vetetni a gyereket.Őszintén:egy aljas féreg vagy.Ilyenre nincs mentség.
2009. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
75%
Aljas disznó vagy.Szégyeld magad.Mélységesen.Én a helyében megöllének.
2009. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
74%

a legjobban tennéd, ha felakasztanád magad, te b.rom!

de most komolyan!!!!!

el akarod hagyni a feleségedet?

lehet, hogy a szeretőd nem is terhes, csak kitalálta, hogy így vegyen rá, hogy elhagyd a feleséged. az én férjem szeretője is azt hazudta, hogy terhes!

szerintem dobd ki a p.csába a szeretődet, és csúszva-mászva kérj bocsánatot a feleségedtől, és legyél azon egész életedben, hogy bocsásson meg!

vagy: ha nem vallod be a feleségednek, akkor meg ügyelj rá, nehogy valahonnan megtudja, pl. a szeretőd felkeresse!!!!

barom férfiak!!!!!!!!!!!

2009. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
87%

Hát Te keverted meg a szart, mássz is ki belőle. Ebben a helyzetben szerintem nincs jó megoldás. Bár elég gerinctelen egy ...nak tűnsz, ha pusztán azért mert nem jött össze a baba megcsaltad. Nem gondolod, hogy ez neki milyen nehéz lehetett?! De ha már megcsaltad legalább ésszel csináltad volna, bár gyanítom direkt csináltatta fel magát a szeretőd, hogy megfogjon.

Amúgy pedig a szívedbe nem látunk bele. Amelett dönts, akivel boldogan tudnál tovább élni, és nem csalnád meg esetleg egy harmadikkal, akit szeretsz, ha egyáltalán szereted valamelyiket és nem csak a farkad irányított.

2009. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
82%
Gratulálok, ügyes, okos, érett nagyfiú vagy. Büszkék lehetnek rád a szüleid.
2009. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
81%
Beszélj őszintén a feleségeddel bármilyen nehéz is. Tudnia kell, hogy minek a türkében vállalja a babát vagy sem. Valószínű hogy a házasságotoknak vége és a baba sem mentené meg. Ha ennek ellenére veled magad, akkor csak magára vethet. De legalább tudja az igazságot és annak türkében dönt az életéről hogy elcseszi-e vagy sem. Idővel minden titok kiderül ne feledd! De még több kárt teszel a családodban később mint most!!
2009. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell szeretőt tartani és az ilyen problémák elkerülhetőek. Vagy nem kell megházasodni, ha szeretőre vágysz, az is egy megoldás. Innentől már magadra vagy utalva.
2009. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
61%
Most "szegény" kérdező nem azért jött ide, mert rögtönítélő bíróság elé akart állni, hanem segítségért! Miért, ha nem esett volna teherbe a szerető, akkor csak megesett volna... csak egy kis megbotláska lett volna...
2009. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
63%
kamu
2009. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!