Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édes anyám alkoholista de...

Édes anyám alkoholista de egyben egy szörnyű ember tanácsot szeretnék mit csináljak?

Figyelt kérdés
Örököltem egy házat amiben anyám a haszon élvező együtt élünk és állandóan terrorizál 26 éves vagyok és van egy élettársam aki ugyan úgy nem bírja.Ha nincs itthon a párom akkor mindig szid hogy egy büdös ku... vagyok.Nem egyszer kihívtuk a rendőrséget de mindig azt hazudja hogy én bántalmazom és van is Bírósági ügy belőle ha a mentőt hívjuk akkor nem viszik el mondván saját akaratán kívül nem lehet.Ezt így tovább bírni nem lehet ugyanis nagyon utál és mindenhol lejárat több milliós tartozást halmozott fel amíg én nem laktam itt.Ha el akarom adni az ingatlant nem írja alá csak ha oda adom az összeget amit örököltem az édesapámtól.
2011. dec. 20. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Lehet durva lesz,lehet le is pontozni.K...a ...-á-z-d le ahányszor csak tudod,ahányszor csak megszólal.


Az én anyám is csak a hitelek felvételéhez értett semmi máshoz,na meg persze a terrorizáláshoz.


Visszatérve az ...á-z-á-s-h-o-z:kiadod a dühödet.Minél hangosabban üvöltöd,.ny-á-d annál inkább vissza fog venni az arcából.Ja és nézzétek levegőnek akárhányszor csak próbál hozzátok szólni.Elmebeteg alkoholisták ellen ez egy hatásos módszer,én már próbáltam...

2011. dec. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Költözetek a pároddal a házra nem rakhat tarozást mert az a tied, a közmű meg legyen az ő nevén.
2011. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de sajnos igen a közmű az ő nevén van és se villany se gáz a szomszédtól kértünk villanyt amit havonta fizetünk és fával tüzelünk mert mindegyik szolgáltató azt mondta addig míg ki nincs fizetve nem kapcsolják vissza mert oda van bejelentve és nem bérlő hanem haszonélvező és miért én fizessek albérleti pénzt mikor az az én házam de nem tudok benne normális életet élni.
2011. dec. 21. 11:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel a közmű a nevén van, valószínűleg nem fogja fizetni, felhalmoz egy csomó tartozást.

Akkor viszont, mivel a haszonélvezet a nevén van, s az felülírja a tulajdonjogot, vihetik a házadat, mint a pinty.

Van egy nagyon jó hely, ahol választ fognak adni neked jogász szakemberek, hogy mi a teendő: www.jogiforum.hu.

Sok szerencsét.

2013. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!