Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van a társaságodban alkoholist...

Van a társaságodban alkoholista ember?

Figyelt kérdés

Sok alkeszt ismerek, kíváncsi vagyok, mennyire jellemző ez.

Apám is sokszor be van "indulva" + már öcsém is iszik :-(


2010. júl. 17. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én apukám is alkoholista. Meg manapság egyre több fiatal is sokat iszik. Bár nem hinném, hogy mind alkesz lenne, de azért szerintem elgondolkoztató, hogy manapság mi számít követendő példának..
2010. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
apám. de nem gyengén alkoholista. a fizetését egy az egyben elissza, ha nem többet ( kb. 100 ezer ft ) minden nap iszik minimum 12 doboz sört, néha még feles és bor is. volt már, hogy nem tudott feljönni a lépcsőn négykézláb sem, összetörte a tükröt a fürdőszobában mert elesett, és az üvegasztalt a nappaliban. és ebben az a legjobb, hogy a májának semmi baja.
2010. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:-(( Az én apámat sem érdekli, hogy mi lesz holnap, miből fizetjük ki a számlákat! Semmi nem érdekli! Volt hogy úgy jött haza, hogy "elhagyta" a fizetését. Nagyon felelőtlen és még azt mondja, hogy szeret minket, még sír is hozzá! :-S Inkább ne mondana semmit!
2010. júl. 17. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:

második vagyok

ha a tiéd azt mondja szeret titeket, akkor rá tudjátok venni egy elvonóra. az én apám soha nem mondta még nekem és a hugomnak hogy szeret minket. szinte nem is beszél velünk. egyáltalán nem olyan mintha az apánk lenne teljesen közömbös nekünk. hazajön a munkából délután fél 2kor, átöltözik, azonnal leül a pincébe és este 7-8 felé mászik be merev részegen falni ( szó szerint falni mint az állatok ) és aztán lefekszik aludni.

de nektek szerintem még van esélyetek hogy leszoktassátok.

2010. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó ég, miket olvasok itt... örüljek, hogy az enyém "csak" 30000-t iszik el egy hónapban? Vagy, ha épp nincs pénz, megvan nélküle is, bár az első hét után elég ideges. A gond az, hogy piásan nem fekszik el, hanem kötekedik, néha nekem is jön - nem csak a tükröt törte el, nem beszélve a szemüvegeiről, órákról, hanem a vállam is pár éve, mikor még nem voltam erősebb nála. Mikor a folyosó közepéről kapartam össze szóbeli érettségi előtti héten - mikor a pesztrálása helyett tanulnom kellett volna -, meg sem ismert. Nem mondom, a képébe vágom a véleményem, mikor kijózanodik, de semmiből sem tanul. Nem tehetek róla, de nem tudom eltűrni a viselkedését szó nélkül. Próbáljátok meg elvonóra küldeni apukád, az öcséd meg... Nem látott eleget a pia következményeiből, hogy ne kérjen belőle többet? Térítsd őt észhez, amíg nem késő.
2010. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
ismerek pl: én meg haverjaim :) de mi csak bulipiások vagyunk szal nem alkeszek
2010. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!