Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajandekozol a ferjednek...

Mit ajandekozol a ferjednek Karacsonyra?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Pénztárcát, könyvet amire régóta vágyik és koncertjegyet:)
2011. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Ezt:)



[link]

2011. dec. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Könyvet a kedvenc írójától, pulcsit, inget, karkötőt. (Általában ennél egyébként ötletesebb ajándékokat szoktam Neki adni, de idén valahogy senkinek sem volt igazán jó ötletem... :( )
2011. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valhogy ugy vagyok az iden en is az otletek teren.... de koszonom szepen a valaszokat!

Aldott Karacsonyt kivanok mindenkinek!

2011. dec. 20. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Egy jacuzzit vettünk itthonra. Emellé már nem adunk semmit egymásnak.
2011. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Karórát vettem neki: egy casio és egy armani
2011. dec. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én vettem neki 2X10es pár zoknit,1télikabátot (ezt mondjuk közösen néztük ki)mert féltem nem lesz jó a méret és tetszik e majd neki,vettem neki parfümöt,arany karláncot,bakancsot,meg ilyen old spice csomagot aminek olyan a táskája hogy fel lehet akasztani és tartoként használható:),sál sapka nike,jah és még egy borotvát is :)
2011. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!