Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek pofátlanság...

Szerintetek pofátlanság lenne, ha megmondanám a szüleimnek, hogy idén nem kérek semmit karácsonyra?

Figyelt kérdés
Amire vágytam,megnyertem egy nyereményjátékon.És nem szeretném,ha a szüleim feleslegesen költekkezenek én rám.
2011. dec. 17. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogy az!
2011. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bocsánat,költekezznek
2011. dec. 17. 21:17
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
az a pofátlanság, hogy már legalább másodjára kérdezed ezt meg itt...
2011. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogy! Azért valami segítséget adj nekik, hogy mit vegyenek helyette. Valami apróságot ... azért, hogy ne érezzék rosszul magukat, ha semmit nem vesznek, ill. nehogy valami haszontalan dolgot kapjál.
2011. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondanám, hogy semmit, hanem hogy ne vegyenek neked semmit, helyette egyszer menjetek el együtt valahova, hisz egy normális szülőnek fontos, hogy olyat adjon a gyerekének, amitől boldog lesz. Ezzel meg a szüleidnek is örömet okoznál, hogy a gyerekükkel tölthetnek egy napot.
2011. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ők szeretettel készülnek és esetleg már egy hónapja megvették neked az ajándékot, akkor nagyon el fogod keseríteni őket.
2011. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó:tetszik az ötleted,de sajnos nem kivitelzhető,mert az én szüleim nem sűrűn mozdulnak ki,csak a tv előtt ülnek
2011. dec. 17. 21:22
 8/10 anonim ***** válasza:

ha ilyenek a szüleid, nem csodálom, hogy félsz elmenni a koncertre


amúgy szerintem inkább örülni fognak, hogy nem kérsz semmit, nem vagy telhetetlen

2011. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Idén mi is megbeszéltük, hogy nem ajándékozunk, csak a gyerekeknek.
2011. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jókor jut eszedbe!

Gondolom a szüleid már megvettek mindent, hisz nyakunkon a karácsony.

2011. dec. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!