Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért beszél mindig a...

Anyám miért beszél mindig a pasim ellen? Az elején tökre oda volt érte, most meg állandóan olyan ökörségeket mond h hihetetlen, csak a rosszat mondja róla.

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet megtudott róla valamit, vagy kiderült valami..Miért nem őt kérdezed meg? Erre nem lehet választ adni..
2011. dec. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
féltékeny
2011. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na ott a pont a második válaszolónak! Mert igy is van akkor féltkeny lehet anyád.
2011. dec. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
semmi...az anyádat tartsd távol a pasidtól és te is maradj távol az ő anyjától!!!ez az alapszabály és nem mellesleg egy jó tanács számodra amit jobb ha megfogatsz...
2011. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát, az édeanyja ár nem él, szval ez nem gond.

megtudni nemtudatott meg róla semmit mivel nincsenek közös ismerősei, vagyis azzal az eggyel sincs bezsélgetőviszonyban aki lenne is

a féltékenységet tippelem én is

de inkább ürlnie kellene h találtam vkit aki elfogad, a többi pasim egy moskos disznó volt,a z jobban tetszene neki?

amikor az anyósa, vagyis a nagymamám is itt élt velünk, dettó ezt csinálta, és ellene is fordított és emiatt szegény nagymamám úgy élte le az utolsó 2 évét h nem is beszélgettünk vele , ert én akartam csak anyu szépen ellene fordított, de most, h már nem él nagymamám csak a jkat modnja róla. Tudom h ha szakítanék a pasimmal akkor meg agyba főbe dicsérné

2011. dec. 20. 21:56
 6/7 A kérdező kommentje:
NA NEM VÉLETLENÜL AKARNAK A FIATALOK ELKÖLTÖZNI
2011. dec. 20. 21:57
 7/7 anonim válasza:
az utolsó válasszal eggyetértek, pedig csak 14 vagyok :(
2012. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!