Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Milyen jövő...

Mit gondoltok? Milyen jövő várna rám mellette?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt. De még mindig gyakorlatilag semmit nem tudok a családjáról. Azt mondja nem szeretik őt, csak rossz és fájó emlékei vannak a gyermekkoráról és nem szeretne erről beszélni.

A személyiségén is nagyon visszaüt a sanyarú gyermekkor hordaléka. Nem tudja kimutatni az érzéseit, illetve előfordul, hogy nehezére esik. (Az első fél évben azt se tudtam eldönteni szeret-e egyáltalán.) A tulzott ragaszkodás, ha gyakran kimutatom az érzéseimet, sokszor mondom hogy hiányzik megrémíti, ugy éri menekülnie kell. Mostanra már ezen is próbál változtatni.

Igazából magam sem értem hogy volt ennyi türelmem kivárni, amíg megbízik bennem, megnyílik nekem, de ugy éretem megéri. Mindig azt mondogatta, jobbat érdemlek nála és nem érti miért ragaszkodom hozzá ennyire. Bárkit megkaphatnék és ő tulságosan romlott hozzám.

Mostanába azomban egyre inkább merül fel bennem a kérdés: Hogy nyilvánvalaóan érzelmileg antiszociális a párom és így mégis milyen jövő várna rám?!

Ugy érzem mindig csak én adok a kapcsolatba én vagyok türelmes és alig kapok viszonzárt. Párom maximálisan kiismert én pedig alig ismerem őt. Nem kapok annyi szeretet, mint amennyire szükségem lenne viszont annál többet adok. Tudom, hogy szeret de olyan jó érzés lenne, ha néha ki is mutatná!

Mit gondoltok?


2011. dec. 20. 23:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

00:34 vagyok .Ne ijedj meg -nagyon jól látod ,és nem kis felismerést tettél ! a freudi pszichológia alapmegközelítése is ez de ott a jungi vonal ami 'megadja az egyén szabadságágát. '


Tehát igen .A gyermekkor az meghatározó .amíg gyerekek vagyunk !Tudatilag mi döntjük el meddig! ÉS lehet változtatni, a felismerés pedig megnyugvást ,a jó döntések pedig belső békét eredményeznek .Fogadd el magad, a helyzeted ahol most tartsz ..nem a párodra gondolok hanem saját magadra ! És rögtön jobb lesz. Ha gondolod segítek amiben tudok irj privit , és amik nekem is segítettek szívesen megosztom veled !


Jajj és egy fontos gondolat : ne haragudj rá emiatt de neki ez igy kényelemes hiszen mindet készen kap általad . Csakhogy te ,ár az útkeresésben vagy mig ő nem is tudja h mi merre hány méter . Szóval ha megérik benned valami úgyis a legjobb döntést hozod ,de ne váj magadtól olyat amire még nem vagy felkészülve .Maratont se lehet lefutni kondíció,állóképesség nélkül ..


Én is átmentem hasonlón .. és tudom h nehéz,de sokat tanultam belőle .tehát semmi sincs hiába.


Jó éjszakát ,és fel a fejjel ! :)

2011. dec. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

23:27 - a szavak, amiket keresel:

antiszociális

és

szociopata


Amivel kevered, az a pszichológus/pszichiáter.

2011. dec. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!