Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek orulnetek a legjobban...

Minek orulnetek a legjobban karacsonyra?

Figyelt kérdés

2011. dec. 21. 00:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Egészségnek az összes szeretteim és saját részemre, valamint jövőre is legyen munkahelyünk! Ez a legfontosabb, aztán jöhet a skandináv lottó nyeremény is!
2011. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Annak, ha felhivna egy bizonyos valaki. Meg annak, ha apam letenne a poharat...
2011. dec. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 fehér gandalf ***** válasza:
52%
kalinka vodka az finom
2011. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
A családom részéről annak, ha rájönnének ez egy ünnep és a békés boldogságról szól és nem arról, hogy mindenki pánik szerűen főz és még azon is összevesznek, hánykor legyen a vacsora.. A párom részéről örülnék egy leánykérésnek, de arra még egész biztos várhatok egy darabig..:) Meg egy mp3 lejátszónak vagy bárminek, mert sajnos nagyon sokat kell utaznom és jó lenne, ha letudnám magam kötni legalább azzal, hogy zenét hallgatok..:) Boldog karácsonyt mindenkinek..:)
2011. dec. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Ha randira hívna valaki olyan személy,aki bejön.(1 ilyet ismerek).

Ha összejönne az új lakás újév elején :)

Najó ezek túl nagy ajándékok lennének.Amúgy már én karácsonyra csak azt akartam,hogy tudjam le a vizsgáimat,és már letudtam azokat,amik nagyon húzósak voltak.Szóval végre büszke vagyok magamra.

2011. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Ha nyugodalom lenne itt, senki nem veszekedne senkivel, és a rokonok akik szoktak jönni, azok is normálisak lennének, mert már hosszú ideje nem így van. De a legjobb az lenne ha a szűk családi kör lenne és senki nem viselkedik idegbeteg módjára.
2011. dec. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Ha a következő vérvételi eredményem biztatóbb lenne és javulna az állapotom, hogy legyen erőm sütni/főzni karácsonya.

22L

2011. dec. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Egésszégnek.
2011. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Én legjobban annak örülnék ha a párom megkérné a kezem 4év után.

De mivel erre nem nagy az esély,ezért inkább egy új mobilnak,valami bizsu fülbevalónak :)

2011. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
100%
Ha belém szeretne az akit szeretek
2011. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!