Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen alvási szokásaid vannak?

Milyen alvási szokásaid vannak?

Figyelt kérdés
pl. én:néha ringatom magam elalvás előtt(pedig 28 éves vagyok),gondolom kisebb koromban ringattak... vagy van kedvenc párnám,akkor is kell használjak takarót ha nem is fázok...nektek?
2011. dec. 21. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Takaró nekem is kell télen-nyáron!

A takaró felét a lábam közé kell gyűrnöm, magzatbózban alszom, és rövidgatyában. Utálom ha a térdem "összeizzad".

A kispárnám a fejem alatt a nagypárna pedig elfordítva magam mellé fektetve.

Kicsi korom óta így alszom, nem tudom miért. Nem ölelgetem, meg semmi, csak ott van a képemben.

Amíg a férjem elviseli nincs gond.

2011. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Zokniban alszok.

Télen 2 párban.

2011. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Magzatpózban, és szigorúan takaró/pléd alatt. Anélkül kiszolgáltatottnak érzem magam. :)
2011. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kell egy nagypárna a fejem alá és egy kispárna is, és egy vastag párna, amit a hónom alá szorítók. Enélkül nem tudok elaludni :) Még külföldre is vittem magammal, akárhova mentem :)

A hátamon nem szeretek aludni, és a hasamon se nagyon, csak az oldalamon. Takarót nyáron nem használok, télen mindig.

Elalvás előtt mindig kell olvasnom egy kicsit, úgy tudok lazítani.

2011. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy ikeás hosszú plüsst ölelek, pedig nem vagyok gyerek, de nem feltétele az alvásnak, csak szeretem. Szegényből már teljesen elvándorolt a töltőanyag középen.
2011. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak oldalra fekve tudok elaludni, kivétel ha hulla fáradt vagyok. mindig átölelem a párnám vagy a takarót. nekem így kényelmes.
2011. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

dupla zokni:S

Nem tudnék elaludni zokniban:)

Köszi a válaszokat,tök jók:)

2011. dec. 21. 15:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is mindig használok takarót, és általában hosszú pizsama van rajtam, mert fázós a kezem és a lábam és ha a lábam kihűl akkor folyton vécére kell menni. Meg érzékeny vagyok a zajra, a számítógép recsegésétől nem tudnék elaludni, meg a hangosan ketyegő falióra hangját is olyan hangosan hallom h kattog a dobhártyám, ha az oldalamon fekszek(ha csak az egyik fülemet takarja a párna akkor hangosabbnak hallok mindent).

Ezért vizes papírzsepi v wc papír darabot kell használnom füldugónak. :D

Lehet h ez nem túl egészséges, be kéne szerezni rendes füldugókat.

2011. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát hallod kérdező, mintha magamat olvastam volna. Énis szoktam ringatni magam, igaz ritkábban, takaró nyáron is kell a negyven fokba is. Amúgy én egész jó alvó voltam, de mostanában nem. Sajnos mondták egy páran, hogy alvás közben csikorgatom(!) a fogaimat, te jó isten gondoltam pont én? És énis észre vettem magamon, mivel mostanában hajnalban mindig felkelek erre és nem tudok visszaaludni vagyis csak nehezen. Ez elég idegesítő mivel mindig simán végigaludtam az éjszakákat.
2011. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogy kell ringatni magad ???? :D

Én mindig zokniban alszok, és ősztől tavaszig hálósapkában is :D

2013. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!