Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok! Alvási gondunk van...

Lányok! Alvási gondunk van teljesen tanácstalan vagyok. Alvási nehézsége van és lesz?

Figyelt kérdés
A kisfiam 9 hónapos és képtelen éjszaka aludni, állandóan forgolódik, felül, nyöszörög. Ezt csinálja már 2 hónapja, foga ég nincs (még előjele se). Miért csinálja ezt? Mi a teendő?
2011. dec. 1. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:

De lehet, hogy ez az előjel nem?Ha mi felnőttek betegek vagyunk, vagy fáj valami, az este és éjjel sokkal rosszabb.Általában.

Nem is duzzad az ínye?Nem nyáladzik?

Rendesen kifárasztod este?Vagy eszik rendesen, és iszik is?Nálunk is volt olyan, hogy kelt éjszaka, és egyszer hallottam, hogy korog a gyomra (addig mindig megitattam, és aludt tovább), megetettem tápszerrel és elájult, mint ha kikapcsolták volna! :) Ez nálunk is kb 9 hónaposan történt, és azóta esti fürcsi előtt kap 1 gyümölcsöt, vagy elrágcsál 1 kiflit.Az a lényeg, hogy lefekvés előtt valami tartalmasabbat is egyen.Azóta szinte semmi gond nincs.

A másik meg ha nincs kifárasztva rendesen, akkor nagyon sok bajunk van vele.Fél 8kor van fürcsi, és előtte 1 órával rohangálunk a lakásban, röhögünk bohóckodunk, és így 8ra már nagyon fáradt, és beájul reggel 8ig.

Lassan 11 hónapos a kis manóm, egyébként! :)

2011. dec. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

8 hónapos a lányom és 3 hete ugyan ezzel kínlódunk. Éjjel többször felébred, nyűglődik. Pedig 6 hetes kora óta átaludta az éjszakákat. Foga még nincs, csak nyáladzik, rágcsál, de semmi.

Már kivagyok az állandó ébredésektől. :(

Nappal 2x fél órát alszik összesen, az sem sok sajnos.

Remélem, elnövi, vagy elmúlik, ha kijön a foga.

2011. dec. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez (9 hós lányka), csak ő szopizik is mindig, ha felébred éjjel. 3-11-szer, ez attól függ...:))) Neki két foga van kint, a többi még bent.:) Teendő? Nem tudom, én is tanácstalan vagyok, pedig 2. gyerek. (Elsőnél nem volt ilyen gondom.) De ne felejtsétek el. az idő nekünk dolgozik.:))) A tízévesemet már úgy kell reggel keltegetni.:D Sokan mondják, hogy jobb lesz a helyzet (egy ideig), ha az első 6 metsző már kibújt. Addig meg lehet próbálkozni plusz etetéssel, párásítással, kiságy arrébtolásával, együttalvással - nekünk sajnos egyik sem vált be, de másnak attól még bejöhet. Kitartást a "sorstársaknak"!:)
2011. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én azt javaslom nektek, hogy ha bevállalósak vagytok, akkor vegyetek Dentonixot, ha még nincs!Ebben van lidokain, és zsibbasztja a kicsik ínyét.Ezzel napi 3szor lehet bekenni, így ha napközben 2 szer alszik, plusz este, akkor ez így pont megfelelő.Ebben az időszakban nekünk nagyon sokat segített.Lefekvés előtt közvetlenül bekentem neki, és szépen bealudt pár perc alatt.De van ez a Dologél is, ebbe természetes anyagok vannak, ezzel bármennyit lehet kenni nekik, de én úgy vettem észre nekünk nem sokat ér, de ha fogzik, akkor 2 alvás között 1000el kenem neki!Ha meg már látom, hogy fehéredik az ínye nagyon, akkor este kap Nurofent lefekvésnél, mert olyankor már nagyon fáj neki!Nekünk már kint van 6 fogunk, és ezek eddig beváltak.

Első voltam.

2011. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves előző! Köszi az ötleteket. Sajnos már mindet kipróbáltam, de a babámnak semmi nem használt. Plusz még a Panadolt és végső elkeseredésemben a borostyánláncot is.:) Kb. annyit ért, mint a többi.:D Eddig két foga jött ki. (Na jó, nem vigyorgok, mert mindjárt éjszaka lesz...)
2011. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!