Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek illetlen dolog...

Szerintetek illetlen dolog lenne elvinni a barátomat családi karácsonyozásra?

Figyelt kérdés

Anya családja lenne ott (mamáék + a testvéréék családja) akik messze laknak, szóval ritkán találkozunk, és így meghitt szokott lenni a hangulat. Bár nem szenteste lesz, hanem 25-én, de teljesen olyan, mintha az lenne. 18 éves vagyok, egy éve vagyunk együtt. Anya szerint jöhet, mert egy év az egy év, és lassan ezt is meg kell szokni. Apa szerint meg ne jöjjön, mert az a karácsonyozás nem olyan jellegű, mint apáék családjába (ott kötetlenebb a dolog)


Ti mit tennétek a helyemben? Nem tudom, hogy mennyire szokás ez...


2011. dec. 21. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

mi fél évesek voltunk mikor az első karácsonyunkat töltöttük

nálunk már akkor evidens volt, hogy családot látogatunk, egyik nap az övét, másik nap az enyémet

évek óta így csináljuk

2011. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

mások szokták vinni a párjukat? Nálunk is az a helyzet, h anyukámék családjával való ünnepléskor nem divat párostul menni, apukáméval viszont mindenki hozza. Ha közben szakítanak, akkor hozza a következőt nem gáz :) De komolytalan kapcsolatokat nyilván senki sem hord oda. Ti egy éve vagytok együtt, ez tényleg már valami, de

1, nem akar ő akkor a saját családjával lenni?25-e nálunk még családi ünnep

2, nagyszüleid ismerik? H fogadják h udvarlód van? Lehet h nem szerencsés ha itt ismerik meg. Az én nagyszüleim nem nagyon tudják kezelni a pasi témát így nem viszem a barátom.

Neked kell mérlegelned

2011. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Itt is járt már szülinap, névnap, húsvét, stb..., de a karácsony mégiscsak más, nem?
2011. dec. 21. 17:35
 4/16 A kérdező kommentje:
Náluk 25-én nem lesz semmi, 24, 26 lesz a karácsonyozás, így pont ráérne.
2011. dec. 21. 17:37
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem melletted a helye. Egy év nem egy futó kapcsolat.
2011. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is menjen veled,különösen ha már ennyi ideje együtt vagytok!
2011. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Esetleg legyen ott karácsonyi vacsin/ebéden (nem tudom nálatok mi van), aztán utána menjen el, és tudtok csak család is karácsonyozni. Vagy csak később jöjjön át, mikor már kicsaládoztátok magatokat, és kicsit oldottabb a hangulat 1-1,5 órára. Akkor ott is van, de nem is sokat. Amúgy hány évesek vagytok?
2011. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok, ő pedig 22.
2011. dec. 21. 17:46
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Mivel anyukád családja lesz ott, ezért szerintem viheted. Ha apukád családja lenne, akkor azt mondanám, hogy ne vidd, mert apukád azt kérte, de így anyukád szava a döntő.
2011. dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem, ha a barátodnak nincs családja.
2011. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!