Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim, mit...

Miért ilyenek a szüleim, mit kezdjek így az életemmel? :' (

Figyelt kérdés

Az egyetlen dolog az életemben amit igazán szerettem és most szeretnék csinálni az a hegedülés. 5évig jártam zeneiskolába, de a szüleim kiírattak mondván túl sokba kerül és inkább az angol nyelvvizsgára készüljek és járjak magántanárhoz arra adnak pénzt.

Semmi kedvem nincs azóta mióta abba hagytam a hegedülést, a suliban is romlottak a jegyeim, a nyelvvizsga sincs még meg és egyszerűen elment az életkedvem :( Mit tehetnék?


2011. dec. 21. 19:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Hány éves vagy? Vállalj diákmunkát és fizesd abból a zeneiskolát.

Kérj rá pénz a nagyszülőktől, keresztszülőktől!

2011. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
ha 5 évig jártál zene iskolába már vanank dolgok amiket tudsz, gyakorolj otthon minden nap a hegedűdön, majd ha anyudénak lesz rá pénze (pl mizután letetted a nyelvvizsgát) akkor majd ujra járhatsz a zeneiskolába is
2011. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Azt, hogy hány éves vagyok azt inkább nem írnám le, mert mindenki nekem ugrana, hogy keressem meg a rávalót. Nem múltam el 18.

Diákmunkára nem mehetek, mert egy faluban lakunk és a legközelebbi hely, ahol lehet vállalni 35km-re van és semmilyen normális tömegközlekedés nincs, főleg meg hétvégén. Hétköznap meg a szüleim nem engedik, a suli miatt :/

2011. dec. 21. 19:41
 4/16 A kérdező kommentje:

Nincs hegedűm :(

iskolai hangszeren játszottam mindig

sajnos

2011. dec. 21. 19:42
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Na igy teszik tönkre a kedves szülők a gyerekeiket,és miért,egyszerű az oka,ha nekik rossz,nincs örömük,nehogy már a gyerek boldog legyen valamitől,amit szeret csinálni,és hány ilyen gyerek van.
2011. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy tanulj,tanulj,nyelvizsgára is,arra a jövőben sokat alapozhatsz,utána egyetem,igy el is mehetsz más városba ,aztán munka,és ha lesz pénzed hegedülj újra...Kitartás.
2011. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Vegyél egy hegedűt. Akár használtan is. Ha 18 nem leszel akkor dolgozhatsz, addig is azt is csinálod amit szeretsz. Szülőket meggyőzni lehetetlen. Hegedülni meg el lehet menni a parkba is. :P

23/N

2011. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nyilván, hogy ha van pénzem egy normális hegedűre, akkor elmennék zenesuliba is és az ottani hegedűn tudnék játszani...
2011. dec. 21. 19:51
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel. Én világéletemben meg szerettem volna tanulni zongorázni. 27 évesen jutottam el oda, hogy vehettem magamnak egy saját zongorát, és időm is van, hogy megszállottan gyakoroljak. Tehát ha nem téveszted szem elől a dolgot, még simán alakulhatnak úgy a dolgok, hogy a hegedű művésze legyél. Egyébként az angol nyelv NAGYON FONTOS, hogy elsajátítsd, de nem csak azért, hogy legyen egy nyelvvizsgád, hanem hogy tudd BESZÉLNI. Beszéld meg a szüleiddel, hogy minél hamarabb leteszed a nyelvvizsgát, és utána visszamész hegedülni!
2011. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

hát nagyon remélem, hogy nyáron eltudok menni diákmelóra, mert nem tudok hegedű nélkül élni :(

tavaly ezzel nyertem megyei első helyezést: http://www.youtube.com/watch?v=k4w5kw8JQTA&feature=related


:'( komolyan sírok ha meghallgatom, annyira hiányzik a hegedűlés :(

2011. dec. 21. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!