Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mittcsináljak a szüleimmel?

Mittcsináljak a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Anya: mindig engem nyúz ezt nem csinálhatod azt nem csinálhatod amzat nem csinálhaotd /met hogy gyógyszert szedek nem így nem jó nekem/ én érzem hogy mi jó nekem és mi nem. Mellette mindig hót ideg az orvosok miatt ahova kell járnom. Amit én nem is úgy fognék fel de hogy ideges így átragad rám is.

Mamával mindig ezt beszélik és nem veszik észre hogy engem ez zavar. Akárhányszor rájuk szólok ugyanúgy folytatják tovább.

Anya még azt csinálja hogy egyiknap azt mondja ezt csináld azt csináld másnap az ellentétét. Volt hogy mondtam neki hogy segítek azt mondta ne. Párnap múlva sose segítesz...

Apa olyan hogy most készülök osztályzómra és én csendbe tudok tanulni erre beront hogy mit csinálok? meg hogy minek tanulok? úgyse lesz belőlem semmi.

Próbáltam már beszélni velük de akkor hiába mondom neki nem érdekli őket- többé kevésbé felsetünt egyszer se hogy ezeket csinálják.


2011. dec. 22. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugye kamasz vagy? Akkor tűnik minden olyan rémesnek a világban :)

Hallgass anyukádra, ő jobban tudja egyelőre, hogy mire van szükséged és mire nem, egyszer még hálás leszel neki.

2011. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Ne hallgass az előzőre és anyukádra sem .Ő beteg.
2011. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ne add már elő kedves első hogy pl.: mikor megyünk ruhát venni akkor odahoz nekem 10 /abból megjegyzem 9 / és mindet lefikázza ezek után pl. ne add elő nekem hogy nem csak idegesíteni akar

vagy pl.: mikor tanulnék mert olyan dolgozat lesz /van olyan hogy a févi felét kiteszi/ és elkezd nyuzni hogy csináld ezt azt amazt és hiába mondom neki lesz*rja


az hogy beteg vagyok gyógyszert szedek azt próbálom tök jól felfogni és lazán kezelni de ha napi 24 órából 25öt azt hallgatom hogy így a betegséged ugy az idegesitő /jó ezért aggódik de akkoris/


tesómat már így üldözték el

nekem még van 1 1/2 évem gimiből és tanulok mert elakarok innen menni 1. részt agyamra mennek az itthoniak

2. ok meg az hogy mikor jöttem ide középiskolába nem az volt hogy mond milyen szakra akarsz menni vagy valami nem érdekelte őket most itt vagyok hogy eljöttem szakközépbe és ha azt mondom hogy utálom a szakmám akkor finoman fogalmazok + h*lye is vagyok hozzá

2011. dec. 22. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:

A második vagyok.Az én anyám szintén ugyanez volt.Nem csinálhatsz semmit,miattad ideges,és átragad a gyerekre.

Kezdj el csinálni valamit,utánna rád szól,hogy ne csináld,utánna meg ha nem csinálod,mert ugye ő mondta,akkor te nem segítesz semmit.

Fontos vizsgára készülve beront és toporzékol,hogy mit csinálsz.Hát tanulsz..És persze minek az neked...

Ezen szülőket úgy hívják hogy:ELMEBETEGEK,másnéven enyhén depressziósok.Kedves első!Remélem nincs és nem is lesz gyereked,hogy ennyivel elintézd:Kamasz,azért ilyen!!!

2011. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És köszönjük az ilyen szülők hálájából nem kérünk.Igaz kérdező???
2011. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!