Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt megbeszélni...

Hogyan tudnám ezt megbeszélni a szüleimmel? Nagyon sok múlik rajta.

Figyelt kérdés
3.-os vagyok középsuliban. Év elején, nagyon sok 1-est szereztem sajnos.:S Anyumék tudnak egy párról, de nem mindről. Anya azt mondta, ha van eltitkolt jegyem akkor elveszi a gépemet, meg a telefonomat is. Nem az a baj, hogy nem lesz gépem meg telefonom, hanem hogy barátnőmmel (fél éve vagyunk együtt) mivel másik városban lakik, így este meg délután interneten beszéljük meg a találkozókat, és interneten beszélgetünk ha ép nem vagyunk együtt. Ha nem lesz mivel tartanom vele a kapcsolatot, én megőrülök. Hogyan mondhatnám el a szüleimnek, hogy ez van? Pénteken szülői értekezlet és anyám az összes jegyemet megfogja tudni.. Tudom ott b.sztam el, hogy nem mondtam meg a jegyeket de volt olyan, hogy egy nap 3-4 et kaptam. (nem csak én hanem sok szakmai tantárgy, és kik.rt nehéz)
2011. nov. 6. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Valld be őszinte bocsánatkérés és előzetes takarítás után a dolgot, még szülői értekezlet előtt.
2011. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
minél előbb mondd el az igazat anyukádnak ha már ugyis veszett az ügy... aztán szépen ígérd meg neki hogy tanulni fogsz ügyes okos jógyerek leszel és be is fogod tartani különben önként adod neki a telefonod és a géped.
2011. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Szóval 16-17 éves fiú vagy? Akkor hogy tudják "elvenni" a géped? Én még kb. 12 éves koromban, mikor azzal fenyegetőztek, hogy elveszik valamimet, egyszerűen nem adtam oda...
2011. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki , hogy tudod hogy nem mondtad el és azt is hogy mi a következménye és ígérd meg neki, hogy tanulni fogsz rendesen. Az nem lesz kifogás, hogy nem tudsz a barátnőddel beszélni sőt! még1 ok amiért hanyagolod a tanulást, a fiús anyukáknak több se kell és ha megtudja a jegyeket egyből azon találod magad, hogy nem csak nem beszélhetsz vele még nem is találkozhatsz....
2011. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem szerdáig javítgatok,vagy csütörtökig megpróbálok javítani és akkor elmondom. Köszönöm!
2011. nov. 6. 18:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Kössetek kompromisszumot, mondd, hogy X.-éig javítasz ebből és ebből a tárgyból, a telefonodat meg a gépedet adják oda mondjuk naponta fél órára, hogy beszélgess a barátnőddel.
2011. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit kérdeznék: jó lesz segédmunkásként robotolni? Mert ilyen eredménnyel ne is számíts másra. Édesanyád nyilván állati mérges lesz, de én a helyedben előre elmondanám neki. Vállald a következményeket.

Lehetne a csajozást, gépezést ésszel is csinálni, szerintem feküdj rá a tanulásra.

2011. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a suliban nem tudsz netezni? netkávézóban? tesód mobilját nem tudod elkérni?
2011. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Suliban nem, netkávézó sem jó meg igazából este jönne rám hogy hiányzik:\ olyankor az enyémről tudok vele beszélgetni..
2011. nov. 7. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!