Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem kíván a feleségem,...

Már nem kíván a feleségem, alig van nemi életünk, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akar, mert most nincs kedve, fáj a feje, fáradt, hányingere van stb. Ez megy már lassan egy fél éve. Ő nem kezdeményez, én meg hiába közeledem, mindig van valami kifogása, vagy ha bele is megy, akkor is úgy tűnik, mintha kényszerből tenné, nem simogat közben, alig akar megcsókolni. Nem tudom, hogy mit tegyek, volt, hogy készítettem egy gyertyafényes vacsorát, de az sem hozta meg a kedvét. Egyébként sem kedveskedik semmivel, ha én a kedvében próbálok járni, akkor meg fejeket vág, nem is örül, vagy magára erőltet egy kényszermosolyt. Miért nem akar már velem lefeküdni önszántából? 6 éve vagyunk házasok.
2011. dec. 22. 22:13
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:

Sosem kérdezted a miértjét?

Gyereketek van?

2011. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
A miértekre az a válasz, amit az elején írtam. Ha kérdezem, hogy: már megint? akkor azt mondja, hogy ne legyek érzéketlen. Egy gyerekünk van.
2011. dec. 22. 22:20
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
Tedd magad elérhetetlenné, titokzatossá :) Nálunk ez vált be, a férjem eljátszotta velem. :) Nálam egyszerűen a megszokás, a lustaság, mittudomén.. Mondjuk nekünk még gyerekünk is van van, és a nap végére sokszor jobban örültem egy alvásnak, mint a szexnek. De mi már 17 éve vagyunk együtt.
2011. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
57%

Ezzel csak az a baj, hogy szexre mindenkinek szüksége van. Előbb utóbb a férj másnál fogja ezt keresni, mert bármit tesz otthon, kosarat kap, de szereti a feleségét, válni nem akar, viszont ő lesz a szemétláda, mert megcsalja.


Felsorakoztattad már neki együtt ezeket a dolgokat? Hogy sosem szexel, semminek nem örül, akármit teszel nem lelkesedik. Ha igen, erre mit reagált?

2011. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
67%
és akkor majd csodálkozik, ha megcsalod
2011. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Nekünk 4 éves a gyerek, oviba jár, van bejárónőnk, aki takarít, megfőz, amíg mi dolgozunk. A feleségemnek van ideje fodrászra, kozmetikusra, műkörmösre, órákon keresztül a barátnőivel kávézni, vásárolni, csevegni, csak már rám nincs, mert akkor már rögtön fáradt lesz és rosszul van. Ezt nem tudom mire vélni.
2011. dec. 22. 22:25
 7/52 anonim ***** válasza:
72%

Valószínűleg túl sok rajta a teher, a gyertyafényes vacsora jó ötlet, de lehet rosszul időzítetted.

Miért nem mentek el egy hétvégére kicsit kikapcsolni? Se gyerek, se munka, se TV, se háztartás, se főzés... szerintem a lazulás meghozná a kedvét. Romantikus film...


Ha az van, hogy gürizik egész nap, aztán haza megy főz, mos, takarít és még a gyerek, hát megértem, hogy nem akarja a szexet... főleg ha még cifrázod is. Én ilyenkor azt szoktam mondani, "figy, nem akarom, de leszek a guminőd..." :D de utána általában azért belejövök... :D

2011. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
nem láttam a kommented... :D tehát nem főz, most, takarít... akkor talán meg pont ez a baj... elfelejtette értékelni az apró szépségeit az életnek. El van kényeztetve. Rúgd ki a bejárónőt.
2011. dec. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
83%
A 2. vagyok. A feleséged elégedett amugy önmagával? Pld. ilyenre gondolok, hogy visszafogyott szülés óta? (ha egyáltalán meghízott). Mert arra is tudok gondolni (a legjobb barátnőméknél van ez), hogy a szülés után nagyon megváltozott az alakja, nem elégedett magával, és nincs is kedve semmihez, a szexhez sem... De tornázni sem, hogy visszanyerné régi formáját.. Patthelyzet - a férjének.
2011. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Gondolom 30 körül.
2011. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!