Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a "hisztis" vagy...

Én vagyok a "hisztis" vagy jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Előző hétvégém azzal telt, hogy kitakarítsam a házat, mert karácsonyra vendégeket hívtunk (férjem rokonai). A férjem egész héten otthon volt, mert ki kellett vennie a megmaradt szabadságát, csak annyit kértem, hogy ne csináljon rumlit. Esküdözött, hogy vigyázni fog. Tegnap mikor hazaértünk a kicsivel anyukáméktól, úgy nézett ki a lakás, mintha bomba robbant volna. Szennyes ruha, mosatlan, edények mindenhol, állott cigi és sörszag, a konyhában is káosz. A férjem pedig békésen ült a gép előtt és játszott. Mikor megkérdeztem, hogy ezt mégis hogy gondolta, közölte, hogy szerinte annyira nem vészes a helyzet, néhány óra alatt meg tudom csinálni (ezen húztam fel magam). Ezek után fogtam magam és a gyerekkel együtt visszajöttünk anyukámékhoz, a férjemnek meg megmondtam, hogy már rohanunk is haza, ha kitakarított és ugyanúgy csillog minden, mint előző hétvégén. Ha nekem néhány óra alatt menne, akkor neki egy nap bőven elég lesz. Persze ezért megkaptam, hogy nem érti miért vagyok ilyen hisztis, ez nem olyan nagy ügy...
2011. dec. 23. 08:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Nos, ha nem nagy ügy, akkor csinálja csak bátran. :) Rajta: remélhetőleg tanul belőle. Én sem szeretem a hisztit (nő vagyok), de azt vallom, hogy egyszer kell keményen fellépni, de azt jegyezze meg, ha magától már nem kapcsol...
2011. dec. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%
hány nap alatt csinált rumlit?
2011. dec. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
3%
Tudod, en hivtam volna egy takaritonot a kozos kasszabol.
2011. dec. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem hiszti, hanem teljesen jogos felháborodás :)

Jól tetted, hogy otthagytad, főleg azok után, hogy még veled akarta megcsináltatni????? Na ezen én is kibuktam volna és tutira hozzá is vágtam volna valamit :)

2011. dec. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4 napja volt rá, hogy káoszt csináljon. Takarítónőre pedig nincs pénz, így marad az, hogy ő megcsinálja. Nem sírtam és toporzékoltam neki, csak nyugodtan közöltem vele, hogy majd jövünk, ha rend lesz.
2011. dec. 23. 08:21
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Ez igy egy jo es hatarozott dontes volt. Hadd hisztizzen, de tarson tiszteletben, tehat tanulja meg, es legyen "szobatiszta"!

Az en parom is igy tanult pl.

2011. dec. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Te figyelj... hát én most így látatlanban is tök büszke vagyok rád... :)

Szerintem nagyon jól tetted, az ilyen beszólásoktól én a plafonon tudok lenni. Csinálja csak ő, ha nem nagy ügy.

2011. dec. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
férfi....
2011. dec. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ebben a helyzetben ez volt a legjobb döntés. Talán észhez tér, és rájön, hogy nem vendég a saját otthonotokban és igenis, neki is tenni kell azért, hogy rend és tisztaság legyen!
2011. dec. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Korrekt voltál. Én is szeretem a nőkre hagyni a házimunkát, de vigyázok is az eredményre, mert tudom milyen szar megcsinálni.
2011. dec. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!