Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dührohamokon, türelmetlenségen...

Dührohamokon, türelmetlenségen, "hisztis liba" viselkedésen ez segít?

Figyelt kérdés
MagneB6-ot szeretnék elkezdeni szedni, nem állapot, hogy naponta hisztizek apró dolgok miatt. Persze később belátom, hogy hülyeség, de annyira elborul az agyam, hogy az valami hihetetlen. Plusz, gyakran csak úgy elmegy az életkedvem; nincs szuicid hajlamom, simán csak egyedül akarok lenni, úgy, hogy mindenki békén hagy és semmire nem kell gondolnom. A szeretteimet is az őrületbe kergetem már ezzel szerintem. A kérdés, hogy van-e itt olyan ember, akinek segített a MagneB6?
2011. szept. 19. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én szedtem, nem vettem észre,hogy olyan higgadt tudtam maradni.
2011. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

idegi kimerültségre nem használ a magneB6, legalábbis nekem nem vált be

én magnézium pezsgőtablettát iszom, PolyBvel. és akkor így higgadtabb is vagyok

2011. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem fog, de valószínűleg segíteni sem. Próbálj meg egyedül lenni CSÖNDBEN, ami azt jelenti, hogy magadra csukod az ajtót, ha Pesten élsz, vagy főút közelében, akkor az ablakot is, a fülhallgatót kiveszed a füledből, a tévét, rádiót, egyéb zenegépet, számítógépet kikapcsolod, kattogó fali/asztali kvarcórát bezárod a ruhásszekrénybe stb. Így tölts el 1..2 órát naponta, és próbálj a gondolataidra figyelni, rendet tenni magadban, ülepedni hagyni a dolgokat, amik érnek. Vagy csak ne gondolj semmire, "relaxálj", ahogy divatos szóval mondják.
2011. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igyál inkább citromfű teát és ha tudsz meditálj!Többet segít mint a MagneB6!
2011. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Alvás előtt ha akarom, ha nem relaxálok. Akkor semmi fény, semmi hang, csak én meg a gondolataim, amik nem hagynak aludni. Sajnos nem segít. Azért kérdeztem egyébként, mert sok ismerősöm mondta, hogy rajta segített, hogy türelmesebbek, bár kétlem, hogy ők eljutottak volna valaha is erre a gonoszkodó szintre, amire én.
2011. szept. 19. 17:16
 6/15 anonim ***** válasza:
És azon gondolatok miatt vagy türelmetlen és hisztis amik nem hagynak aludni?
2011. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Van olyan ember akinek ki tudod úgymond önteni a lelked, a problémáidat? Az is nagy megkönnyebülést jelent ha kiadod magadból a problémákat valakinek aki türelmesen meghallgat,tapasztalatból mondom;)
2011. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem. Általában apró dolgok idegesítenek fel, amik aztán tényleg annyira kis dolgok, de mégis annyira bosszantó tud lenni számomra, de mindenki szerint eltúlzom, csak másokon vezetem le. Sajnos egyet kell értsek velük. Ezért keresek valami megoldást, mert saját magamnak is rosszat teszek ezzel.

Esténként inkább a családi ügyek szoktak foglalkoztatni, vagy az iskolával kapcsolatos dolgok, a barátom, stb.

2011. szept. 19. 17:30
 9/15 A kérdező kommentje:

Persze, sok mindenki áll mellettem, ezért is félek, hogy elmarom őket magam mellől.

Köszönöm a válaszokat egyébként.

2011. szept. 19. 17:31
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább kezdj el sportolni:) A kötélidegek eléréséhez kimondottan jó a gyaloglás,a futás,kocogás:)


A vitamin inkább placebo lenne...

2011. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!