Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom, vagy jogos a...

Túlreagálom, vagy jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
A hétvégén elmentünk a lányommal és egy barátnőmmel gyerekestől üdülni. Párom itthon maradt.Hívom szombat reggel,hogy mi újság itthon,azt mondja fáradt,nem aludt,stb. Kérdezem,hogy volt -e valahol? Azt mondja,hogy éjfélig játszott a számítógéppel. És olyan rosszul ébredt,hogy nem ment dolgozni. Sajnálom csórit,leteszem,mondom hogy pihenjen még. Utána hívtam anyukámat.Kérdezi,hogy mit főztek a fiúk....Visszahívom páromat,hogy miért hazudott. A két legjobb barátja jött át hozzánk és velük piált be.Nincs ezzel semmi gond,nem kell gúzsba kötve rám várnia,de nem értem miért hazudott. Soha nem baxott még át és nagyon mérges vagyok rá,nem is beszéltem vele azóta. Azt vágta a fejemhez,hogy ezért nem mondta el,mert én így reagálok. Jelzem,ha előbb tudom meg és nem anyámtól,még röhögtem volna vele,hogy milyen dilik.Olyan piti dolog,hogy nem is értem,miért tagadta le,de most szerinte én vagyok a hisztis bunkó..
2011. nov. 8. 14:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%
A férjed félre ért. Nem azért reagáltál így, mert bepiált a haverokkal, hanem, mert nem mondta el neked (füllentet). Ezt értesd meg vele. Egyébként, szerintem is túlreagálod egy kicsit. :) Ez azért enyhe túlzás, h átbaxtra a fejed. Nem volt ez oilyan nagy hazugság, csak mondom, értesd meg fele, h felesleges ilyen piti dolgokban fülletneie, és ezért haragudtál meg, nem azért amit csinált a haverokkal este.
2011. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%

annak azért van oka hogy nem merte elmondani, hogy a haverokkal piálgattak


oké most azt mondod hogy csak nevettél volna, de igazából pedig kiakadtál volna ezen

ezt ismerd be, ő ismer téged veled él csak tudja hogy hogyan reagáltál volna, biztos máskor is leordítottad

2011. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%
Ha már ezt sem merte elmondani, akkor ott igazán komoly dolgok vannak, kicsit mélyebbre kellene nézni...
2011. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
3. vagyok, mielőtt félreértés lenne: nem gondolok megcsalásra, csak azt mondtam, hogy oka van (nem más nők és hasonlók, hanem rossz élmények hasonló helyzetben stb.), ha így viselkedett.
2011. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ezt szépen el is mondtam neki még szombaton. Aztán vasárnap estig fel sem hívott,hogy jövünk -e,vagy mérges vagyok -e még?
2011. nov. 8. 14:09
 6/26 anonim ***** válasza:
62%

Ez majdnem olyan eset, hogy elment a macska lehet cincogni... ne haragudj, de rögtön ez jutott eszembe.

Érdemes azon elgondolkodni, hogy vajon miért használta ki rögtön azt a szitut, hogy nem vagytok otthon. Talán többet szeretne a haverokkal lenni, talán nincs elég szabadásga mellettetek? Nem akarok indiszkrét lenni, de minden okkal történik.

2011. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem biztosan meg volt rà az oka, ha nem merte bevallani az igazsàgot neked.
2011. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
8%

Ne haragudj , de szerintem is hisztis vagy! Nagy a valószínűsége annak, hogy tudta, hogy nem fogsz örülni, hogy haverok, buli, pia. :D

Nekem az is furcsa, hogy a barátnőddel mentél el üdülni és nem a pároddal. Még akkor is, a párod nem ért rá a munkája miatt. :-) De ahány ház annyi szokás. Valószínűleg ennek az az oka, egy kicsit konzervatívabb nézeteket vallok. :-)

2011. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nincs nője,nem vagyok féltékeny,sem hisztis. Nem kisgyerek,nem szoktam leszúrni. Nem ülök a nyakán. CSak néha olyan piszokul félreismer.Látja a barátai megkeseredett feleségét és egy lapra tesz velük.Na ott aztán megy a lecseszés.
2011. nov. 8. 14:12
 10/26 anonim ***** válasza:
A férjed elfogadta, hogy te eltûnsz hétvégén a baràtnõddel?
2011. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!