Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van. Valaki meghallgatna?

Elegem van. Valaki meghallgatna?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 13:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
persze, mondjad!
2011. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
Mondod vagy mutogatod?
2011. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%
mondja, mi a gondja? :)
2011. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Írom:)


Mondjuk úgysem ismerhet rám senki, úgyhogy akkor miért ne...

kicsit zavaros lesz, úgyhogy bocsánat mindenkitől előre is.


Elegem van így a karácsonyból, imádom szeretem, de nem az ajándékok miatt, hanem a hangulat miatt, de ez az idei teljesen kikészít....

Édesanyámnak nincs munkahelye jelen pillanatban, édesapám meg 100 000et keres havonta, és 5en vagyunk testvérek, én vagyok a legidősebb 19 éves... egészségügyi állapotom miatt sehova nem vesznek fel, még diákmunkára se...

Én és a tesóm csp-jét már 4hónapja nem utalták suliváltás miatt... de nem is ez a lényeg, hanem ezek az összeg kiestek, a deviza hitele anyuéknak dupla annyi, fogalmam sincs h oldották meg eddig, de most nagyon sok...

Nyakunkon a teloszámla, a vízbe bele kellene fizetne egy 20ast, hogy ne kapcsolják ki, a villanyt (előrefizetős van) tölteni kéne, hogy kihúzzuk karácsony végéig... és összesen kétezer párszáz forint van itthon, és még most a tűzrevalónk is elfogyott...

Soha nem álltunk még ilyen vacakul...

Tegnap megpróbáltam provis hitelt felvenni h a víz megmaradjon, nem horribilis összeget, de ma elutasították...


Egyszerűen semmi kiutat nem látok!

Megtudná ezt mondani valaki hogy miért van ez? (képletesen értem, tudom, hogy nincs rá magyarázat)

2011. dec. 23. 13:39
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
sajnálom, am.merre laktok?
2011. dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Hajdú-Bihar megyében Debrecentől nem messze...

Keresünk valami melot is, próbáltuk anyuval a közmunkát, de a polgármester elutasított minket mert nincs pénz...


nem tudom mit tehetnék... próbálkozunk próbálkozunk de sehol semmi.


Valakinek valami melo ötlet?

2011. dec. 23. 13:55
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon sajnalom ami veletek es a tobbi ilyen helyzetu emberekkel tortenik.nos Magyar orszagon ennel meg csak rosszabb anyagi helyzetre szamithattok,.amit tehetsz esetleg kulfoldi munka utan erdeklodni!!
2011. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) Már azt is, hogy végig olvastad

Igen, tudom, hogy az lenne a legjobb, de a semmiből semmibe kimenni nehéz lenne, senkit nem ismerek külföldön aki segítene munkát találni, vagy tudna munkát, és megérné kimenni, hogy egyből tudjak dolgozni, és sikerülne pénz keresnem.

2011. dec. 23. 14:59
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Borzasztóan feldühítenek az ilyen dolgok, hogy egyáltalán egy embernek is ezt át kell élni, ilyen dolgokat..

Ez a mai világ úgy romlott, ahogy van. Magyarországon aki meg akar élni, annak össze kell szednie magát(mármint ha családot is akar). Csodálkoznak, hogy kimennek? Sokan szidják az olyan embereket is, akik kimennek, és kik? Az olyanok, akiknek mindene megvan. A maradék ember is kimenne, ha tudná, hogy egyáltalán hova menjen.

Mindenesetre azt kívánom, hogy találjatok valami munkát, és Boldog Karácsonyt!:)

2011. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Hipermarketekben nem néztetek árufeltöltői munkát? Az ünnepekre mindig vesznek fel több embert.
2011. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!