Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lett nagyon elegem...

Most lett nagyon elegem apából! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A nappaliba a kanapén szokott aludni, merthogy ő "csak ott tud".

Az előbb melegítettem volna ebédet (most jutottam el odáig, hogy egyek..), de amikor elindítottam a mikrót beszólt, hogy ő aludni akar és azonnal vegyem ki a kajámat! :@ Így mivel nem akartam MEGINT balhét, inkább hidegen ettem meg a húslevest.. Baromi finom volt...

Hazaérek suliból és alszik, tehát kitakarítani se tudok, mert hangos a porszívó... Emiatt este 9-kor lefekvés előtt kell még porszívóznom, emiatt tök ideges leszek és szokás szerint éjfél után valamikor csak elalszok...


Nagyon elegem van már ebből! Mi az istent csináljak??


15/L


2011. nov. 7. 19:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Apukád nem dolgozik?
2011. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Porszívózz holnap,az ebédet meg legközelebb melegítsd a gázon,vagy csukd be a szobaajtót!
2011. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
12%
pofa be rollo le apukád megérdemli a pihenést van gázhely nem ,és van sepro is bocs a hely irást mobilrol vagyok
2011. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Megérdemli, de reggel 6-tól este 9-ig alszik!!
2011. nov. 7. 19:17
 5/21 A kérdező kommentje:

Seprűvel a szőnyeget, kössz..


Különben kitakarítanék holnap, ha NEM ALUDNA MINDENNAP ILYEN IDŐBE!! Már annyira mérges vagyok :@

2011. nov. 7. 19:18
 6/21 anonim ***** válasza:
Gondolom, éjjel meg dolgozik...
2011. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 bánomisén ***** válasza:
Délutánonként alszik apukád? Akkor tűzhelyen melegítsd a kaját a mikró helyett, porszívózást ütemezd hétvége délelőttre és kész.
2011. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Éjszaka dolgozik?


Mondjuk a reggel 6-tól este 9-ig az 15 óra... utoljára csecsemőként aludtam ennyit. A felének elégnek kellene lennie egy felnőttnek.

Nem lehet depresszió vagy valamilyen kémiai zavar? 15 óra alvás rendszeresen nem normális...

2011. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

De heti 2 porszívózás nem elég, mert tele vagyok háziállatokkal, akiknek hullik a szőrük..


Ja és 7végén is alszik, nem mellesleg....

2011. nov. 7. 19:19
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem elég neki, mivel anya meg húgom is tv-zik a nappaliba (mivel ott a tv), de ő erre sokszor felébred, pedig úgy nézik, hogy jó hogy ők ketten hallják...
2011. nov. 7. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!