Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan személy a családodba...

Van olyan személy a családodban, aki számodra kellemetlen dolgokat csinál? Elmesélnéd?

Figyelt kérdés

Nálunk anyukámmal van baj. Elég rossz erről beszélni, mert nagyon gáz dolog, ezért beszélem meg egy anonym oldalon :D Tehát anyumnak külön fürdőszobája van a földszinten (családi házban lakunk). És rendszeresen, miután nagywécézik kitárja a fürdő ajtaját, hogy szellőzzön. Olyan iszonyatos bűz árad ki, hogy a gyomrom felfordul. Pont a a lépszőre néz az ajtó, tehát a szag úgymond felszivárog az emeletre, a saját szobámban is érzem. Nem egyszer rászóltam, hogy kicsit disztingváljon és használja inkább az ablakot, de mindig kifogásol. Gyerekek, sz@r szag van az egész házban! Ez a tipikus pöcegödör szag. Olyan kellemetlen egyrészt nekem is ezt szagolgatni, másrészt ha mondjuk jön hozzánk valaki, az is mit gondol?

Nálatok nincsenek hasonló esetek? Hogy valakinek a viselkedése kellemetlen helyzetbe hoz titeket?


2011. dec. 23. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1.) Beszélj apáddal, hogy szóljon rá!

2.) Beszélj apáddal, hogy szereltessen egy elszívó ventillátort a fürdőbe!

3.) Vegyél egy mozgásérzékelős illatosítót neki, holnapig még beszerezheted, és beteheted a fa alá!

4.) Használd az ő WC-jét és néhány alkalom után rájön, hogy tényleg elársztja a szag a lakást! A saját szagát általában mindenki sokkal enyhébbnek érzi (vagy fel se tűnik neki), a másét pedig erősebbnek így talán feltűnne neki a jelenség!

2011. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tedd tönkre a wc ablakát, hogy ne lehessen bezárni, akkor mindig zárva hagyja majd az ajtót, hogy ne menjen be a hideg a lakásba. A wc meg állandóan szellőzni fog. :D Amíg meg nem csináltatják az ablakot.
2011. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Már nem lakom otthon, de amíg otthon voltam, az apám rendszeresen mosatlanul akarta nekem a kanalat, poharat odaadni, és ha fintorogtam, hogy előbb el kéne mosni, mert pl. ő evett vele, akkor még neki állt feljebb.
2011. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Érdekes...általában az ilyenek tényleg a nőkre jellemzőek...:DDD


Nekem anyám olyan, h. mindenbe beleeszik - ott nyamnyog rajta/felette - majd visszarakja a hűtőbe....!!! :-o


Én meg ugyebár vegyem ki, és egyek jóizűen az összenyamnyogott dolgokból... :-/


Mondjuk ez nem kajára értendő, hanem pl. savanyúságra (mi kistálba külön kiszedjük ami kell, stb.)


A másik idióta szokása, h. elkezd mindent mindennel kevergetni...

Elfogy a sampon, fogja magát - és amikor még van benne - ráönti a totál más típusú, más illatút...nem baz+!!!! - amikor elfogy max. kimosod, és újratöltöd!!!

2011. dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

vannak még dolgai: csoki megkap...majd eltesz cc. 1-2évre!!! :-o

Majd egyszer elővesz...körbekínál: a csoki a következőképp néz ki 1 év után: erősen jellegtelen ízű, a színe higult fos, kifakuló barna szinnel...ill. T alakban deformálódottt (ui. nyáron természetesen sz*rrá olvadt...

na vegyél belőle... ugye-ugye, h. annyira már nem is akarsz csokoládét enni... :-/

2011. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik unokatesóm,beleiszik minden üvegbe,undorító,terpeszes lesz mindenki tőle,ja és nem tekeri semmire vissza a kupakot.Tudom kis dolog,de idegesítő.
2011. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Ja meg nálunk is volt csokirohasztás,multkor volt hozzá szerencsénk nagynéném által,és a hülye adott hozzá üdcsit is,hát ittatok már olivaleves kolát?Véletlenül összeöntötte,aztán nekünk adta,majdnem hánytunk öcsémmel.
2011. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám, akit nagyon imádok, de nagyon koszos a háza és nem hagyja, hogy kitakarítsunk nála anyukámmal.
2011. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az exem egyszerűen nem használt vécékefét.

Hányszor volt úgy, hogy mentem vécére, és a "maradék" onnan nézett vissza rám!

Na most akkor képzeljétek el a szitut, ha vendég volt nálunk...

Hiába beszéltem vele, egyszerűen igénytelen volt. Dobtam is!

2011. dec. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Apósjelöltem!

Állandóan beszólogat. Mentem kirándulni és hosszú buszozásos, és ha ilyen van viszek 1-2 újságot, ha a mellettem ülő alszik akkor én meg olvasok addig. Kerestem anyójelöltemen, mert nála volt aztán elkezd fikázni, h azzz azztááán naaaagggyoon keeellll!!!!

Meg sok más dologra, pl keresek valamit, akármit. Mert az aztán nagyon kell.

Meg mikor családi nyaralás volt... Na azt inkább hagyjuk. Cigi az fontos, de nagyon fél óránként kell 1, de hogy a másik tudjon sz@arni, vagy menstruál és nem az fizetőkapunál kéne megállni na az nagyon kell!

Napokban volt ez az újságos sztori, na azóta nem szólok hozzá pedig volt egy hete. Ma próbálkozott, de otthagytam. 1 hétig nem szólt hozzám, tök felszabadító érzés volt! Köszönt, néha kérdezett, de hála eldöntendő kérdés volt. :-DDD

Ja és a tetejébe engem éget mindenhol, a szomszéd nő azóta utál, ha meglát inkább elfordul... Meg se tudom beszélni vele, de már le is tojom... Minél előbb elhúzok innen annál jobb!

2012. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!