Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek hány ellenségetek,...

Nektek hány ellenségetek, riválisotok van az életben? 4-5 személy az soknak mondható?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen területen dolgozol. Ha olyan a munkád, hogy nagy a versenyhelyzet, érthető módon sok riválisod lesz, akik szívesen keresztbe tesznek neked. Ha meg mondjuk pénzbehajtó vagy, azzal se sok barátot szerzel magadnak... Egy átlagos ember életében simán összeszedhet 4-5 haragost.
2011. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ hogy milyen rivális. Nekem is vannak riválisaim, akiket elismerek, akiket nem, de a többjük ilyen baráti rivális, de akad olyan is szinte teljesen el akar tüntetni a földről. Szóval szerintem azért annyira nem, de ha ellenséges akkor igen soknak számít.
2011. nov. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szintű ellenség. Olyan konkrétan nincs aki rámtámad és összever, olyanból viszont több száz van aki megfojtana egy kanál vízben, de egyébként nem nagyon inzultál.
2011. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Régi a kérdés,de most én is ezen gondolkodom Kedves kérdező,mert mostanában sok lett az összetűzésem ,az ugymond ellenségeimmel.

Nekm is kijön az 5-6 fő.

2013. aug. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!