Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az Odüsszeia miről szól? És...

Az Odüsszeia miről szól? És egy személy helyébe kell képzelni magad akkor abból a szemszögből milyen lenne a történet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Emberek hajóval térnek vissza hazájukba a háború után. Odüsszeusz végig d*gja az utat miközben a felesége otthon -kérőktől övezve- hűségesen várja. A legénység meghal, Odüsszeusz hazatér és kinyírja a kérőket.
2011. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most nem igazán tudnám leírni, hogy miről szól, mert már rég vettük és nem emlékszem rá (mondjuk a kalandok megvannak nekem könyvbe).

Nem tudom, hogy érted a második mondatodat, de: nekünk kellett egy fogalmazást írni az Odüsszeiáról. Úgy kellett leírni a történetet, mint hogyha én lettem volna Odüsszeia, vagy a hajósa (vagyis aki vele tartott). Már nem igazán emlékszem. Szóval mindent E/1-es személyben írtam, nem volt nehéz, csak át kellett írni a történetet úgy, hogy én is ott voltam.

2011. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mintha én lettem volna Odüsszeusz*
2011. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen :) 3. kommentáló
2011. dec. 15. 17:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudnátok segíteni abban, hogy megtudjam írni a fogalmazást E/1. -ben de az egyik szereplő szemszögéből? Nem konkrétan az hogy írjátok meg a fogalmazást, hanem csak egy vázlatszerű vmit, de ugye a fogalmazást se venném semminek, de elég a vázlat , mert igazából elolvastam, de nem nagyon értettem a szöveget...:(
2011. dec. 26. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!