Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl vagy ti is...

Én reagálom túl vagy ti is így reagálnátok? Karácsony egyenlő szakítás és veszekedés?

Figyelt kérdés
A párommal nem találkoztam már 3 hete és a karácsonyt sem tudjuk együtt tölteni sajnos,én dolgozom egy másik városban ő otthon van a szüleivel.Minden nap szoktunk beszélni telefonon vagy skypon,Egy hete a karácsonyi készülődésben teljesen meg feletkezett rólam,a telefont sem volt hajlandó felvenni,lekezelően bánt velem és mondta hogy jó lenne ha a napokban hanyagolnám mert neki van családja,tudni kell az én szüleim elváltak és nem vagyok jóban velük és a karácsonyt is egy idegen rszágban töltöm egyedül...hogy képes ilyet a fejemhez vágni hogy neki van családja és ha lehet most hanyagoljam az ünnepek alatt??más örülne ha a másikkal lehetne vagy telefonon hallaná a hangját,de ö még azt is mondta hogy ne hívogassam...tudja hogy magányos vagyok itt egyedül és így viselkedik...lekoptat azzal a szöveggel hogy neki most a családjával kell foglalkozni és ne hívjam és ne is skypoljunk az ünnepekben...nem tudom hogy én reagálom túl de nagyon rosszul esett hogy ünnepek alatt és elött így elutasít..ti hogy reagálnátok?
2011. dec. 24. 11:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
persze nem azzal van a baj hogy a családjával van hanem azzal amilyen stílusban ezt elő adta nekem és amilyen lekezelően bánt velem,mintha egy ismeretlen lennék és egy nem kívánatos személy jelenleg,nem kértem azt hogy órákat üljünk a gép előtt szent este de azért egy 10percet szánhatna rám vagy negyed órát,ő ettöl is elzárkózott...hogy most hagyjam öt békén az ünnepek alatt...
2011. dec. 24. 11:41
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Na, én helyből kidobnám.


1. a stílusa miatt

2. a szövege sem semmi

2011. dec. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?? Ha valaki ilyen módon tud viselkedni a másikkal akkor nem érdemes még 1 percet sem foglalkozni vele,még a könnyeidet sem érdemli meg.

Boldog,békés karácsonyt kívánok neked,és fel a fejjel..

2011. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Visszaérnék, hogy meg ezentúl hanyagoljon. Ünnepek után is.
2011. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Van egy rossz hírem: nem vagy fontos neki. Ez egyértelműen látszik a reakciójából, hiszen ellenkező esetben nem lenne nyűg időt szakítani arra, hogy napi 1x beszéljen veled. Ráadásul pont a szeretet ünnepén. Most jól elvan,ünnepelnek, készülődnek, ne zavard. Kb. ezt üzente ezzel. Hogy veled mi van, hogy neked nincs kivel ünnepelned és egyedül vagy? hát az őt most nem érdekli, mert neki jó minden. Én a helyedben nem sok jót várnék ettől a kapcsolattól, keress inkább olyat, akinek fontos vagy, aki veled is törődik. Azért próbáld meg jól érezni magadat, ne rá pazarold az energiádat, és boldog karácsonyt!
2011. dec. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!az igazság az hogy nem ilyen volt velem egészen eddig,itt a karácsonyi készülődében teljesen kifordult magából és mintha ellenem fordult volna...nem tudom mi lehet az oka de nagyon sértő és bántó dolgokat mondott nekem...már nem tudom hova tenni a dolgokat az a helyzet...nem tudom én mit ronthattam el,bár igaz 2 hete volt egy kis veszekedés de azóta megbékéltünk,most a karácsonyt megelőzően teljesen ellenem fordult...olyan mintha nem kellenék neki és mintha félre akarna tenni egy kicsit...nem tudom mit gondoljak..
2011. dec. 24. 11:57
 7/13 A kérdező kommentje:
meg mondom őszintén én már arra is gondoltam hogy esetleg szakítani akar velem csak nem meri megmondani és így próbál lerázni,máskülönben miért viselkedne így velem??lehet hogy ezt a taktikát választotta a szakításhoz mert úgy is tudja hogy reagálok...
2011. dec. 24. 12:02
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez az ember nem szeret, csak kihasznált. Karácsonykor mindenki azzal van akit szeret, még ha csak telefonon beszéltek is. Ennek az embernek akkor vagy csak jó, ha épp unatkozik. Januárba ha jelentkezik, mond meg hogy vége. Sokkal nagyobb boldogság olyannal lenni aki majd összetöri magát, hogy veled legyen. Ha szeretne elutazna hozzád karácsonykor. Ne felejtsd el 3 napig tart a karácsony, nem tud rád szánni egy napot. Ez az ember egy fabatkát sem ér. Egy szemét. Neki csak dugni vagy jó.
2011. dec. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Ne ítélj,anélkül,hogy pontosan tudnádmi van.Lehet, hogy rálőcsöltek egv csomó intéznivalót, valami gond van a családdal, beteg......

tehát várd meg mi történik az ünnepek után

2011. dec. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 12:11


Nem ítélek elsőre...4-en vannak a családban és nem hinném hogy mindent rá aggattak...igen mondta hogy sok dolga van,de az nem egyenlő azzal hogy így beszéljen velem és ne legyen 15-30 perce rám...

amúgy én vagyok a férfi..

2011. dec. 24. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!