Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem állítok karácsonyfát?

Csak én nem állítok karácsonyfát?

Figyelt kérdés
Az idén sem fa sem ajándék nem lesz, nem érzek semmiféle karácsonyi hangulatot. Van még ezzel így más is? :/
2011. dec. 24. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van. Nálam sem lesz idén fa.
2011. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs fa.. karácsonyi hangulatom meg a nyár közepén is nagyobb volt... =(
2011. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én felállitottam egy kis 30 centiset,de mégjobban elvette a kedvem,eddig se volt sok


ajándékot vettem,mert illik...de nem szivből jött,kivéve páromét

2011. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%
Jó üres lehet a lakás.
2011. dec. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem szerdán volt karácsonyi hangulatom, ma nem igazán van. A karácsonyfa kérdés meg pont most jutott eszembe. 3 éve volt utoljára igazi karácsonyfa itthon (ketten lakunk a mamámmal) 2 évig a szobafenyőre dobtam fel kis gömböket, de az nem volt az igazi, idén úgy volt hogy veszek fát. De aztán mikor megláttam hogy a legkisebb is 1500-2000 ft körül van, letettem róla. Így vettem a virágostól összekötözve fenyőágakat (200 ft volt) beletettem egy vázába, és arra tettem kis díszeket. Szóval nálunk sincs karácsonyfa, csak fenyőágak feldíszítve.
2011. dec. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nálunk van.2:)

Meg persze ágacskák is feldíszítve:)

2011. dec. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban olyan szépek voltak a karácsonyok. Még kamasz koromban is. Nem volt gond sem a fa sem pedig az ajándék. Apróságokat vettünk csak, de futotta. Ma már semmire... :'( Rossz érzés, hogy egyik szerettemet sem tudtam megajándékozni. A fenyő illata karácsony este.... Azért hiányzik.
2011. dec. 24. 15:17
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi van az idei karácsonnyal, de nekem sincs semmi karácsonyi hangulatom.

Idáig minden évben már nov. közepétől ajándéklázban égtem, gondolkodtam kinek mit vegyünk, dec.ben kezdődött a menü tervezgetése. Most pedig múlt héten döbbentem rá, hogy egy hét, és karácsony.

Megvettük az ajándékokat. Idáig a becsomagolásuk is hatalmas élményt nyújtott, nagy üggyel-gonddal csináltam, közben merengtem, vajon mit szól majd hozzá aki kapja. Most pedig még az is nyűg volt, hogy becsomagoljam őket. Már azon gondolkodtam, hogy csak ajándéktasakba teszem őket. Végül ma délelőtt nagy nehezen rászántam magam a csomagolásra, de mikor kész voltam vele, szinte fellélegeztem, hogy túl vagyok rajta.

Karácsonyi zenét egyszerűen nem kívánok hallgatni, a rádiót sem kapcsolom be, mert tele van velük. Pedig ilyenkor mindig azt szoktunk hallgatni.

És mástól is hallottam, hogy egy-két héttel ezelőtt döbbent rá, hogy napok kérdése, és itt a karácsony.

Tehát nem tudom mi van az idén, de így még egyszer sem voltam a karácsonnyal.:(

2011. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Ez hülyeség kedves utolsó. Minden évben eljátsza valaki, hogy "nem tudom mi van idén, de most nincs hangulatom, pedig máskor..."
2011. dec. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs fa, ill. ajándékozás. Nincs értelme venni pár hétre egy fát 10000ft-ért, amikor úgyis a kukában végzi...

Ráadásul nálunk még nem is esett a hó -.-"

Számunkra az idei karácsony ugyan olyan, mint minden más nap, csak nagyobb evészettel-ivászattal, illetve több édességgel :D.

2011. dec. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!