Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért mert neki "menő" haverja...

Azért mert neki "menő" haverjai vannak, én már nem számítok?

Figyelt kérdés
Az unokahúgom 18 éves. Belecsöppent egy nagy baráti társaságba, most már ők a mindenei. Minden hétvégén diszkóznak, isznak amennyit bírnak, cigiznek stb. most már nagyvilági életet él, régen nem ilyen volt. Régen minden héten beszéltünk, felköszöntöttük egymást. Én írtam anno a névnapjára: annyit írt hogy köszi; a szülinapjára: kaptam egy lájkot, aztán mikor találkoztunk próbáltam vele beszélgetni, de csak saját magáról áradozott és ott is hagyott. Most már olyan mintha egy senki lennék...Ez így is fog maradni vajon?
2011. dec. 24. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2011. dec. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pechjére későn éli a kamaszkorát, az a fajta viselkedés a 13-14 éves korosztályra jellemző, 18-ra már ki kéne keverednie ebből.

Viszont mindig az unokatesód marad és azért még nem veszítitek el a kapcsolatot. Majd kijózanodik egyszer ő is.

Mint nagyobb beszélhetnél a fejével ki tudja hátha elérsz valamit de benne van a pakliban hogy nem.

Neked is megvan a baráti köröd biztos és az néha változik.

2011. dec. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, akikkel elrepül a ló -én is tapasztaltam, hogy barátként "ejtettek". Egy darabig rosszul esett, de végül beláttam, hogy az illető csak veszített egy jó embert. Ne fuss olyan szekér után,ami nem vesz fel -igaz a barátságokra is. ;)
2015. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!