Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Túl rövid stb.

Mit tegyek? Túl rövid stb.

Figyelt kérdés

anyumtól és a pasijától ( félreértés miatt mind a kettőt szeretem) kaptam egy karácsonyi-norvég mintás pulcsit.tetszik de nem venném fel. anya karácsony előtt mondta ha nem tetszik nyugodtan mondjam meg, kicseréljük vagy valami. tegnap megkaptam és "örültem neki" legalábbis ezt mutattam, de anya 2x is megkérdezte hogy tuti tetszik? én persze igent mondtam.... a 3. nál anya rájött és mondta hogy holnap megbeszéljük.... hát nem úgy lett meg nekem nincs képem megmondani mert tudom hogy szeretettel vették... de az se jó hogy tök drágán megvesznek valamit, ami nem tetszik....


bocsi hogy kicsit hosszú lett de kérlek segítsetek!!!


ja és a pasi előtt nem szeretném, de ugye mindenhol ott van :/ :)


14/L


2011. dec. 25. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondd meg anyukádnak és azt is, hogy azért csak most szólsz, mert ez rossz neked, tudod, hogy szeretettel vették és nem akarod őket megbántani ezzel. Szerintem megérti majd.
2011. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem piacos es megvan a blokk biztos kicserelik
2011. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem piacos :)

köszi a válaszokat :)

2011. dec. 25. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtam megmondhatod. Pláne, hogy ha ki tudjátok cserélni, akkor legalább olyat kapsz érte, amit szívesen hordasz és nem csak áll a szekrényben. :)

Én évekig csináltam ezt anyummal. Minden ajándékot vissza kellett vinni, mert egyik sem tetszett.... Mostanra már nem vesz meg nekem semmit úgy, hogy ne lennék ott. Együtt választunk, így nem kell visszavinni semmit. :)

2011. dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy anya,mindent megérez,már a nézésedből tudja mi a helyzet.Nyugodtan mond meg neki amit fent írtál,és menjetek el együtt kicserélni!
2011. dec. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!