Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egyfolytában bántanak az isiben és nem bírom másfél éve mindennap csúfolnak és próbálom vissza adni de nem sikerul nemtudom multkor is pl. a tanár azt mondta oszt. társaimnak hogy ne barátkozzanak velem mer hülye vagyok..Meg a hajamnál fogva vitt be egy kis helységbe és az államnál fogva oda nyomta a fejemet a falhoz.... januárba lehet átvesznek másik suliba de nem biztos ha meg nem akk itt kel maradnom de én ezt nem akarok nagyon nem akarom... sokszor sírok is miatta meg minden... 12/F
2011. nov. 13. 19:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
ha nem tesznek át a másik suliba akkor a harmadikba menj.a tanárod télleg ekkora tuskó?de valahogy vágj vissza.de ne legyen intő a vége.főleg nem a sérülés.mármint neked.tesód nincs?védjen meg ha tud.14/L.
2011. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 bánomisén ***** válasza:

És mi volt az oka arra a tanárodnak, hogy lehülyézzen, meg a hajadnál fogva húzkodjon és a falhoz nyomja a fejed??? :-O Kidobtad egy osztálytársad az ablakon? Felgyújtottad a termet? Ilyen esetekben megérteném, egyébként nem.


Mivel csúfolnak a többiek? És hogyan próbálsz visszavágni?


Az iskolaváltoztatás jó ötlet, remélem, sikerül. Csak addig is ki kell bírni...

2011. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
22 éves anyám ment már be multkor is egy egy évvel angyobb fiú csak azért mert odamentem velük kosarazni megrugott és annyira hátra szorította az ujjam (azthittük eltört) HOGY EGY HÉTIG FEKETE VOLT .. ÉS NEM KAPOTT SEMMIT A TANÁRTÓL ÉN MEG AZÉRT KAPTAM MER EGY KISEBNEK MEGFOGTAM A KARJÁT ÉS megkérdeztem mér rugott fejbe labdával .... bocs a cpas lock ert kesön vettem eszre
2011. nov. 13. 19:57
 4/29 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy te is hozzájárulsz a magatartásoddal ahhoz hogy idáig fajultak a dolgok? Rosszalkodsz , zavarod az órát?

Amúgy ha valaki rosszalkodik, így próbál meg kitűnni a társai közül, annak a háttérben mindig nyomós oka szokott lenni. Egyfajta figyelem felkeltés!

A szüleid mit mondanak minderre?

2011. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
ennél a fiúnál is nagy nehezen (baromira fájt midnen amit csinűált de könnyekkel a szemebe megrugott fölálltam vissza rugtam megrugott fölálltam visszarugtam és végül hátraszoritotta az ujjam.. szerb suli én magyar vagyok... egy csomószor miondják hogy utálják a magyarokat de ha én aztmondom hogy hál. isten nem vok szerb akkor rasszista vok és kiküldtek óráról.. meg egy napot nemmentem be (baleseti a térdemmel nemlényeg) és szájjerl volt firkálva a padom és én egy vmit irtam rá lés ezér kiküldött bocs a helyesírási hibákért siettem
2011. nov. 13. 19:59
 6/29 A kérdező kommentje:
aztmondják h jajj fiam bird ki átleszel téve.. de már nem tudom kibírni... néha bbefekszek a sötét szobámba és csak sírok pedig nem vagyok ilyen mindenért síros ember
2011. nov. 13. 20:00
 7/29 bánomisén ***** válasza:

Azért bántanak, mert a suliba szerbek járnak, és te magyar vagy? Ez ellen nem tudsz mit tenni, ezt hívják előítéletnek, diszkriminációnak. Csak az iskolaváltás lehet megoldás.

Előbb nem tudsz átmenni a másik suliba?

2011. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Szerintem sírni egyáltalán nem szégyen.

te most olyan helyzetben vagy, hogy nincs más lehetőséged másra mint meghúzd magad. Ha bántanak nem szabad vissza szólni, verekedni sem. Legalább addig bírd ki amíg másik suliba nem kerülsz.

Kitartás!

2011. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
most se akarok holnap bemenni gyomorgörcsöm vanh nbem akarom én ezt már....
2011. nov. 13. 20:10
 10/29 anonim ***** válasza:
melyik városban vagy?
2011. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!