Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elviselni egy...

Hogy lehet elviselni egy tetőtől talpig gonosz, rosszindulatú, hazudós "mamát"?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 23:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Nem is szabad elviselni!

Sajat magad egeszségét védve hagyd faképnél!

2011. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%
Bővebben? Mit követett el a "mama"? Egyébként sehogy sem lehet elviselni, csak ha fényévekre laktok egymástól.
2011. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Édesanyám szerint tisztelnem kellene, mivel h mama.

De olyan embert nem tudok tisztelni aki ennyire gonosz

2011. dec. 25. 23:14
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem kell tisztelni azért, mert ő a nagymama, anya, stb. A tetteiért kell tisztelni valakit. Részleteket persze jó lenne tudni.
2011. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Hát... ha evvel az indokkal probalja legalizalni, hogy bánt téged, akkor ez is a bántás része!
2011. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nekem egy idősebb(!) kolléganőm mondta, hogy a tiszteletet ki kell érdemelni, nem kiharcolni. De mesélj, mitől buktál most ki hirtelen vele kapcsolatban?
2011. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Anyut szidta/ szidja (csípőficamos)

Olyan dolgokat talál ki.. pl h engem molesztáltak..

A válás után még mindig a mi pénztárcánkba kutakodik, h mit miből vettünk...


Apámmal 2 értelmes szót nem beszélhetek a jelenlétébe, mert mindig közbe szól, h de vele mi volt..


Olyan elképesztő baromságokat tud kitalálni...


Régen pl ha adott valamit mindig bele evett...

Folyamatosan hazudik...

2011. dec. 25. 23:17
 8/32 anonim ***** válasza:
Miket hazudik?
2011. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Valami jó kis manipulatív primitív mamóca, aki ráakaszkodik a családra. Ilyenkor mindig van egy áldozat, aki hagyja is. Igazából csak magatoknak köszönhetitek, és megoldás sem lesz, amíg az összes ember ki nem lép az áldozati szerepből.
2011. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Hát nem teljesen

Ma olyat mondott h mikor olyan baja volt mint apunak akkor az ráment a szemidegeire és a két szemét egymástól külön tudta mozgatni :|


Hangos röhögésbe törtem ki! (tudom h nem kellett volna) És az volt rá a reakció , h ez tényleg igaz...


És bármit mondasz h veled mi történt az biztos vele is megtörtént, és hiába mondod neki h de tudod h hazudik nem érdekli..

2011. dec. 25. 23:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!