Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ezt elviselni?...

Hogy lehetne ezt elviselni? Rosszul esne ez nektek?

Figyelt kérdés

5 éve együtt vagyok a barátommal akinek van egy tesója. Egyidős velem.

Most van egy barátnője-akivel annak idején én hoztam össze.Nem ismertem a lányt csak látásból, helyes csinos,azt hittem normális is.1 éve sincsenek még együtt de az a csaj egy kigyó.

Ugy ugráltat mindenkit ahogy akar.

Szegényebb családból származik szülei is elválltak, de az egész családjukat nem nagyon szeretik, meg vannak bélyegezve ugymond mert sok férfival volt már dolguk hogy szépen fogalmazzak.

Cigizik a csaj, egy csomóo fiuusmerősöm állitja hogy már megvolt nekik és amugy is egy buta lány.

Én elejétől kezdve normális voltam vele, nem néztem honnan származik, meg hogy szegények, én jóba akartam lenni vele.Még sajnáltam is.

De nagyon büszke, azt hiszi ő az angolkirálynő komolyan mondom.

Egyszer ismerősömtől hallottam róla egy pletykát (ami valószinűleg igaz is)....de nem akartam szólni semmit a pasim tesójának...mert igy is mindneki azt beszélte szegénynek, hogy hogy tud ezzel a ribanccal járni.Én meg gondoltam fölösleges szegényt idegesiteni, ha szeretik egymást hát szeressék, mindenki megváltozhat.

A pasimnak mondtam el egyedül...és egy hónap mulva egy veszekedés alkalmával elmondta atesójának.

Persze kiderült hogy nekem mondták ezt egyesek, én lett a szar alak.

A csaj hónapokig nem köszönt nekem, ha a pasim szüleinél voltunk.Irtam neki face-en bocsánatkérő üziket, holott nem is voltam hibás, de nem is reagált.

Ha pasim szüleinél ettünk ő nem ült le hozzánk egy asztalhoz. És már az anyósomnak való sem nézte ezt jó szemmel, tudja hogy nem én voltam a hibás, ismer hogy nem vagyok rosszindulatú.

Mindegy ma már köszön-elértem nála ezt is nagy nehezen. De nem beszél se velem se a barátommal, le se jön ha ott vagyunk sokszor. Beképzelt, szalagavatójára két ruhát vetetett a barátjával, minden reggel vinni kell őt az iskolába nem megy busszal,pedig jó messze jár lée hozzá a barátom tesója.Egyszóval lehet hogy szereti, de maximálisan ki is használja.

Egyszer be nem hivott még minket ha megálltunk a házuk előtt holott ő már sokszor volt nálunk kedvesen megvendégelve.

Szóval elegem van belőle.

A barátom rak pénzt a telefonjára,mert mekéri a tesója, aztán ma reggel betelt a pohár.

Indult a barátom melóba és hivja atesoja hogy jaj a csaj az orvosnál van vigye már haza mert ő nem tud érte menni.

És a barátom is ahelyett hogy annyit mondott volna hogy hazaviszem mert a tesóm vagy de a csaj nem érdemelné meg ahogy viselkedik velünk, ehelyett ő jó persze 20 perce mulva ott vagyok érte.

SZóval lehet értelmetlenül irtam le....de egyszerűen már nem értem a barátomat sem. Olyan rosszul esik hogy neki rögtön ugranak, semmi ellenvetés pedig semmi kedvesség vagy ragaszkodás nincs benne.

Hogy lehet ezt elviselni?

23 L a csaj 19


2011. dec. 12. 10:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%

most mi itt a probléma? az hogy a csaj barátja ugrál neki, hát istenem ő így szereti így fogadja el, kihasználni meg csak azt lehet aki engedi


az hogy a barátod feltölti a telefonját, gondolom nem ingyen, hanem a tesó kifizeti neki, meg néha néha elmegy érte, mert a tesó megkéri, ez se olyan nagy probléma


Nem inkább az a bajod, hogy neked nem ugrálnak?

2011. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is rosszul esne, utálom az ilyen hülye pi_csákat, mint a sztoridban, a csaj, de sajnos, nem nagyon tudsz mit tenni ellene. Én annyit csinálnék, hogy a barátomnak, humoros, de kétértelmű megjegyzéseket tennék a csajról.

Mi az hogy 19 éves és mindenkit ugráltat, én 20 vagyok, de ilyet nem mernék csinálni, hogy ide meg oda vitetem magam a pasim tesójával.. Esetleg rávilágíthatnál jobban a pasid tesójának, a barátnőjére, nem lehet hogy csak kihasználja az egész családot. Gondolom jól néz ki ezért bukik a pasi rá...

2011. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
30%
Te gazdagabb vagy, kedvesebb, megértőbb, te mindig a békességet keresed, te nem szítod az ellenségeskedést, te megbocsátóbb vagy, türelmesebb, tisztességesebb. Ritka ilyen hibátlan példányát találni az emberi fajnak. No comment.
2011. dec. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nekem is megtesznek bármit, de én normális is vagyok hozzájuk. Tegnap is elment a csajhoz a pasim tesója, de még étellel sem kinálták meg jött este enni hozzánk.

Szerinted ez normális?

Ha az én testvéremnek a barátnője utálatosan viselkedne a barátommal, én biztos hogy szóvátenném a testvéremnek hogy beszéljen vele.

Nem adja oda neki soha a pénzt a telótöltésért.

2011. dec. 12. 10:47
 5/25 anonim ***** válasza:

Én sem értem mi a gond.Ha a srácnak így jó a csaj akkor ez van..Neki ez a nő kell..

Azt hogy a barátod egy sóra ugrott,azt 23 évesen már felfoghatnád,hogy nem a csajnak ugrott egy szóra,hanem az öccsének.Testvérek,még jó hogy segítik egymást..Miért baj az ha segítséget kér az öcsi,és a bátyja segít neki??

2011. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tökéletes, de azt tudom, hogy ha én egy elég rossz anyagi helyzetű családból, egy ilyen helyre kerülhetek, akkor kicsit másképpen kezdek el viselkedni.Visszahuzódnék, és ragszkodnék hozzájuk és hálás lennék hogy mindent megvesznek és mindent megtesznek értem mert elfogadnak és akarják hogy a családhoz tartozzak. Esetleg megköszönném az ebédet is néha...
2011. dec. 12. 10:51
 7/25 anonim ***** válasza:

ha nem adja oda a pénzt akkor mi a picáért tölti fel? neki nem kéne ugrándoznia a csaj körül, a barátodat miért nem világosítottad még fel, hogy te vagy a barátnője



mi az, hogy hozzátok megy enni? most ti akkor hol laktok, a barátoddal együtt szülőktől külön?

2011. dec. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

De nem érdemli meg a csaj.

Az mindenkit hidegen hagy hogy én olyan normálisan közeledtem felé, és ő egy bunkó paraszt módjára viselkedik.Nincs kedvem már a barátom szüleihez járni miatta. Mindig különcködik.

2011. dec. 12. 10:52
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Tudod,te sem vagy különb..Ide írogatsz,és szidod a csajt mint a bokrot..Miért nem állsz a csaj elé,és mondod el neki ezeket amiket leírtál? Utálni már nem fog jobban,mert így is utálhat..

Egyébként a te esetedre mondják,hogy

"foglakoz saját magaddal"

"benne a szálkát látod,de magadban a gerendát sem"

2011. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
igen mi külön lakunk
2011. dec. 12. 10:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!