Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálnak a barátom szulei?

Miért utálnak a barátom szulei?

Figyelt kérdés

Soha semmi rosszat nem tettem, ha ott vagyok nálunk mindig rendes vagyok, visszafogott és segítek mindenben. Megtudtam, hogy az anyja meg a novére egyenesen utál, meg ribancnak tart.

Pedig soha nem csaltam meg a barátom, sot még semelyiket sem. Fogalmam sincs hogyan szeretessem meg magam veluk, vagy hogy mit kéne tennem,hogy ne utáljanak :S

Valaki tudna segíteni? Elore is koszonom. :)


2011. dec. 26. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

A barátoddal vagy együtt, vagy a szüleivel?

Ilyenek, ez van. Később vagy elfogadnak, vagy nem, ezen te nem fogsz tudni változtatni (max. rossz irányban). Fogadd el őket, légy kedves velük, a barátodat meg ne akart ellenük hangolni. Tenni annyit tudsz, hogy lehetőség szerint óvatosan kerülöd őket.

2011. dec. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Hogyan tudtad meg, hogy utálnak meg ribancnak tartanak? Nem csak egy rosszakaród akarja ezt bemesélni?

Hogy viselkednek veled, ha ott vagy?

2011. dec. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
az én barátom szülei is ilyenek, pedig soha nem adtam rá okot. csak egyszerűek mint a faék.
2011. dec. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet kihívóan öltözködsz és ezért tartanak ribinek, nem?
2011. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Ahhoz hogy utáljanak nem kell okot adnod. A puszta létezésed az ok, hogy elveszed tőlle a fiát. Engem is utál anyósom pedig én se adtam rá okot. A kedvükért nem kell megváltoznod ha a párod olyannak szeret amilyen vagy. Harcolj azért akit szeretsz és ne hagyd hogy elszakítsanak tőlle.
2011. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem oltozok kihívóan, onnan tudtam meg, hogy ezt gondolják rólam, hogy a barátom leírta az egyik haverjának, o meg bemásolta nekem. Ha ott vagyok mindig úgy csinálok, mintha nem tudnám mit gondolnak rólam.. és ennek ellenére is normális vagyok veluk. :/
2011. dec. 26. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük legközelebb, hogy miért tartanak annak, és miért utálnak?

Ennyi, tiszta sor.

Ha mentegetőznének, mondd el nekik a sztorit, aztán majd ők lejátsszák egymás közt.

2011. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!