Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van "fekete bárány" a családot...

Van "fekete bárány" a családotokban?

Figyelt kérdés
Melyik családtag és miért?
2009. máj. 20. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Én.:) A keresztanyám lenéz, amiért nem mentem egyetemre. Ő se ment, úgyhogy nem értem.
2009. máj. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
én vagyok. de már nem zavar.
2009. máj. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Van, nagymama testvérének a fia. Nem dolgozik, mindent megtesz, hogy ne is kelljen, csak járja körbe a családot és drámázik, hogy a CSALÁDnak kötelessége őt segíteni. Persze ezt ő úgy képzeli, hogy beköltözik, kap pénzt is, amit aztán játék gépbe dobálhat. Ezt senki sem akarja, ezért látványosan beköltözött a hajléktalanszállóra, de előtte be akart telefonáltatni a nagynénjével, hogy neki biztosítsanak külön szobát.

A nagymama másik testvérének a fia meg iszik, mindent elüzletel, (míg otthon lakott mindent eladott amit tudott onnan), neki ment a szüleinek, a barátnőjének. Aztán összeszedett valami cigánylányt, és most leköltözött hozzá a putriba, nagy ritkán dolgozik, időnként végig járja a rokonokat, hogy neki kell pénz. Ha valamelyik rokon munkát ajánl annak a környékére se megy jó ideig. Az anyja meg folyamatosan költözik, mert amint megtudja hol lakik, megy hozzá balhét csinál, fenyegetőzik.

2009. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Van. Apukám. :(
2009. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki szemében más az. Sokáig én voltam, de unokatesóm az örök "fekete bárány", mert ő meleg. Mondjuk nekem nincs vele bajom, de azért rá nálunk sokan fere szemmel néznek.
2009. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Igen, én. Mert túlságosan önálló vagyok és önfejű. nem igazán engedek beleszólást a dolgaimba, viszont én sem szólok bele mások életébe. A családom az előbbit nem igazán tolerálja. Bár van egy húgom, akit viszont folyton segítenek, bár már saját családja van neki is.

Na meg anno a férjemmel kb 2 hét után összeköltöztem 27 évesen mindenki rosszallására, mert bezzeg a húgom, ő 6 év együtt járás után költözött össze a férjével blablabla. Viszont 3 év után összeházasodtunk és azóta már babánk is van...

2009. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

A kozepso batyamra mondjak, hogy "fekete barany" :))

Egy kisse balhes meg ontorvenyu, amugy nagyon dolgos meg nem iszik! En nagyon szeretem! :))

2009. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Mi nem "egykaptafára" legyártott család vagyunk. Mindenki más és más, mindekiben vannak hibák, de nem kirivóak.
2009. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Igen, én vagyok. Senki nem áll szóba velem a családból Apám halála óta, mert nem voltam ott a temetésén.

Ideg összeroppanással feküdtem a hajdani "Lipóton", mert előtte egy hónappal halt meg Édesanyám és nem bírtam feldolgozni -még most sem bírom-! (elváltak voltak)

2009. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A sógorom.

Halmozza számlákat,de még le is tagadja,szóval amikor jönnek kikötni ezt-azt,akkor szembesülünk a dologgal.

Mindig ígérget,hogy na most megcsinálja,aztán jövő hónapban is úgy áll.

És iszonyat mocsokban él,erre szoktatja a tesómat is.

Szóval nálunk ő a nyerő.

2009. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!