Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A nővérem...

Mit csináljak? A nővérem barátjával kezd több lenni köztünk, mint sima barátság

Figyelt kérdés

Ők fél éve vannak együtt,mind a ketten 17 évesek,én 14 vagyok.


A sráccal eddig nem voltam annyira jóban,mert tipikusan az a 'kivagyok én,mert gazdag a családom és bmx-ezek' srác,szóval eléggé el van szállva magától meg néha bunkó tud lenni másokkal,de a nővérem már a kezdetektől oda volt érte,mert hogy mennyire helyes és minden lánynak Ő az álmai pasija,tök sok barátnője volt -.-"

Szóval hamar elegem lett belőle,mert a tesómnál mindig Ő volt a téma.



Mostanában tök sokat találkoztunk és nagyon jóban lettünk.

Már sokan poénkodtak azzal,hogy olyan néha,mintha nem is a tesóm járna a sráccal,hanem én :S



Ma itt volt a srác és a tesóm elment valahová,addig Ő ott volt velem és elkezdtünk beszélgetni.Azt mondta,hogyha nem lenne a testvérem,akkor talán lehetne más is köztünk,mint sima barátság.

Ez meglepett,mert tudtam,hogy már többször megcsalta a nővéremet,de azt nem gondoltam volna,hogy képes lenne szakítani vele...

Nem nagyon tudtam neki mit mondani,csak annyit,hogy a testvérem létezik és az Ő barátnője.

Utána hanyagoltuk a témát,mert jött a tesóm,de nemrég írt 1 sms-t,hogy komolyan gondolta,amit mondott és hogy tudja,hogy nekem is bejön.



Igaz,hogy tetszik a srác,de csak a nővérem barátja(ráadásul Ő az 1. pasija) és nem tudom,hogy most mit csináljak.

Eddig azt próbáltam elhitetni magammal,hogy a srác csak külsőre helyes,ha igazából megismerném,akkor utálnám...

De nem így lett,csak jobban megtetszett.Ráadásul folyton félre érthető jeleket ad és flörtöl velem,ami megőrjít.


2011. dec. 26. 20:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Én megmondanám a nővéremnek, hogy a pasija egy mocskos hűtlen állat és az lenne a legjobb ha kidobná.
2011. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
95%
én, ha a helyedben lennék, ezt mindenképpen megbeszélném a nővéremmel és elmondanád mind azt amit ide leírtál,h mit érzel stb. szerintem megértené a dolgot és kidobná a pasit. Hidd el egy fiú miatt hülyeség lenne megszakítani egy barátságot/testvéri szeretetet :)
2011. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
94%
Ahogy az első írta,szólnod kellene a tesódnak,mert így nagyon gázos.. utána biztos sz*r lesz a tesódnak,de legalább ő dobja ki ezt a szemét srácot,nem pedig fordítva.
2011. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%
Nem elég, hogy a pasija hülyére veszi a tesód még te is közreakarsz jatszani? El tudod képzelni, hogy mennyire fàjna neki. Mondd csak el nyugodtan, ez a fiù lenéz benneteket és jatszogat ide-oda.
2011. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
86%

mi van te akarsz a következő lenni akivel megcsalja a nővéred?Tuti, hogy esténként fantáziálsz róla, mert megőrjít és egyre jobban tetszik, hamarosan bele is fogsz szeretni


Jobban járnál ha nővérednek elmondanád és a srácról meg nem vennél tudomást, de te nem ezt csinálod, mert tetszik, hogy valaki csapja a szelet

2011. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
63%

Ha helyén van az eszed, nem fogsz összebalhézni a testvéreddel egy ilyen ótvar, aljas k*csög miatt!

Én simán szólnék a nővéremnek, hogy a pasija nyomul rám, és ha engem megkörnyékez, akkor más csajokat is simán.

2011. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
38%
micsoda gondok:)
2011. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%

Mit csinálj ? Semmit. Essen jól amit mondd, de próbálj okos lenni és ignoráld.

Ha megcsalja a tesódat az már eleve gáz. Ha veled, az még gázabb. Ha vele mindezt megtette, akkor veled is megtenné. Nőcsábász a srác és kész.

Nem érdemel ez a gyerek annyit, hogy te tönkretedd a tesód és közted lévő kapcsolatot.

Ha nem is mondod el a tesódnak, hogy csapja a szeled, oké legyen a magad kis ügye, de ne menj bele mélyebben, nem éri meg. Mindannyian fiatalok vagytok, nem érdemes csalásdi összeveszést csinálni egy ilyen srác miatt. Szerinted megérné ? Majd lesz neked is valakid, sőt nővérednek is egy olyan aki tiszteli is.

Maradj annyiban, hogy fantáziálgatsz szerintem.

2011. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%
Nehogy összegyere vele. Tesódnak meg mond el mekkora féreg a pasija. És utána te se keresd!!!!!! Illetve, ne reagálj, ha rád cuppanna.
2011. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Nem akarok a tesómnak fájdalmat okozni,Ő is tudja,hogy néha megcsalja a srác (csak 2-ről tud,a többiről nem),de úgy tesz,mintha azok a dolgok meg sem történtek volna,mert szereti a fiút és fél,hogy elveszíti.


A srác azt mondta,hogy szakítana a tesómmal,ha csak ez a gond,de nem tudom,hogy igazából mi is a gond...:S

2011. dec. 26. 20:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!