Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik fiú lány között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú lány között barátság? Nyáron összejöttem egy fiúval aki már régóta tetszik de a legjobb barátjával többet találkozok mint vele, rá mindig számíthatok, mindig ott van, mindig találkozni akar, hív.

Figyelt kérdés
Elvileg barátok vagyunk, de amikor vele vagyok mindig valami furcsa érzésem lesz. Mit tegyek?
2011. szept. 14. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Általában a sok félre értés keletkezik a megnem értet jelekből ezért kérdezz rá hogy lát e esély abban hogy ti ketten együtt legyetek!
2011. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%
tedd fel a kérdést magadnak: melyikkel lennél boldogabb??? és persze.fiú és lány között létezik barátság. elég gyakori. nem találkoztál még vele??? :D
2011. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ricsi14 ***** válasza:
93%
Férfi és nő között sosem lesz barátság, csak akkor, ha az egyiknek nem tetszik a másik, vagy ha mind kettő így gondolja !! Van egy mondás : Ha belépsz egy szobába, és ott van egy nő,te olyan férfi leszel mint amilyen nő Ő ! És ez fordítva is így van !!! Figyeld csak meg, ez automatikusan működik !!
2012. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
1.válaszoló nyomás nyelvtan órára!
2012. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek jöttél vele össze? Ne játssz vele!!!!!
2012. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Na figyelj:


Fiú-lány barátság van !

Nő-férfi barátság nincs ! :')

2012. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van :D Nekem a legjobb barátom meleg, és én biztosan nem akarok tőle semmit :3
2014. júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Pedig igenis jó az s gyűrű!
ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!