Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit meszél meg a barátjával...

Ki mit meszél meg a barátjával/barátnőjével? (Minden kis apróságot elmondatok, hogy mit történik veletek, vagy a párkapcsolatotokról is, stb)

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 20:14
 1/8 A kérdező kommentje:
meszélni , helyett beszélni köllene hogy legyen rosszúl irtam , elnézést
2011. nov. 17. 20:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazából mindent, leszámítva azt, hogy húúú, de bejön ez meg az a férfi... Ezzel nyilván nem húznám fel szegényem agyát. De amúgy igen, nincs olyan, amit nem mondanék el neki... Egyszer megpróbáltam eltitkolni, hogy vettem magamnak egy fülbevalót... Erre amint megláttam, hát nem ezzel nyitottam nála? Egyszerűen nincs képességem, hogy titkoljak előtte bármit is.
2011. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindent megbeszélek vele. Így belegondolva nemigen van, amiről ne beszélnénk. Persze nem úgy, hogy be nem áll a szánk, csak nincs tabu köztünk.
2011. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zkriszti3 ***** válasza:
100%
A házaséletem,anyagi helyzetem,a nagylányom titkai mindenki előtt tabu.
2011. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20:21 vagyok, bocsi, félreértettem a kérdést, azt hittem hogy ÚGY a barátomról van szó... :)


Szóval a sima barát-baráttal... Igazából vele is mindent, egyedül a melóról és a suliról nem igazán szoktunk beszélni, de csak azért, mert nem akarjuk ilyenekkel lelohasztani a hangulatot. :)

2011. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindent, egy barátnőmmel akár a szexről is. Nincs tabu
2011. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sok mindent megbeszélek a barátaimmal, de van amit nekik se mondok el. Pl. hogy milyen a párom az ágyban, ahhoz szerintem semmi közük. Lényegtelen dolgokat se szoktam nekik mondani, pl. hogy itt és itt jártam, de nem csináltam semmit. 24/L
2011. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Régebben több mindent megbeszéltem vele/velük, de manapság inkább csak a Párommal. A barátságaim a távolság miatt kicsit lazultak. Van legjobb barátnőm, ő több is, mint barát, vele ha hónapokig nem beszélünk akkor is ugyan úgy vagyunk. Vele amúgy, bármiről tudunk beszélni. Szó szerint bármiről.

23N

2011. nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!