Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rokonnak illik másolt cd-t,...

Rokonnak illik másolt cd-t, dvd-t, vagy nyereményjátékon nyert ingyen jegyet ajándékozni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Miért ne?
2011. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

másolt vackokat nem illik senkinek ajándékba adni, jó hogy nem fénymásolt/beszkennelt könyvet ajándékoznál/kapnál


nyereménytárgyat minden további nélkül illik

2011. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Persze, kedvességből .. lsd. épp rád gondoltam és hoztam. De alkalomra (névnap, szülinap, karácsony) határozottan nem.
2011. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a másolt vacakkal? Sokszor kapok a barátoktó direktr nekem összeállított mixeket
2011. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert miért ne illene? Mi is adunk minden évben CD-t meg DVD-t, persze másolt, de rendes tokba tesszük, nyomtatunk hozá borítót, teljesen normálisan néz ki.
2011. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én már kaptam ilyeneket,elgondolkodtató
2011. dec. 27. 12:14
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Én a cégemtől kaptam mozijegyet, ami három hónapig bármilyen filmre felhasználható. Mi a kisfiúnk miatt nem tudunk elmenni, ezért az öcsémnek ajándékoztam.

Szerintem nincs ebben semmi rossz, ha valaki nem azzal a szándékkal adja, hogy kiszúrja a másik szemét.

Egy kedvenc zenékből, vagy pl. egy romantikus dalokból összeállított válogatás is szép ajándék lehet, ha azon valóban látszik, hogy igényesen van elkészítve, és az a célja, hogy örömöt szerezzünk a másik félnek.

2011. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

"Mi a baj a másolt vacakkal? Sokszor kapok a barátoktó direktr nekem összeállított mixeket"


ez nem másolás, hanem ezzel munka van, személyesen neked csinálta valaki - ez olyan, mintha készített volna neked valami dekupázsolt dobozt vagy házi szappant - más az, ha fogom átmásolom x filmet és a kezedbe nyomom

2011. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha a zenére gondolok most, akkor van olyan, aki megmondja, hogy melyik előadótól mely számai tetszenek, másik előadótól megint 2-3 száma. Ilyen esetben teljesen felesleges több CD-t megvenni, ha úgy is csak 2-3 számot hallgat róla.


Így meg lesz egy olyan Cd-je, amin csak azok a számok vannak, amiket ő szeret.

2011. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs baj a másolt dolgokkal. Pl. Az anyukám nagyon szereti Szécsi Palit. Hiába kerestem cd-jét, nem kaptam sehol olyat, ami még nem volt meg neki. Ekkor kerestem neki a neten, és kiirtam. Az is kapott egyik karácsonyra, és persze még mást is mellé, de a "másol vacaknak" örül a legjobban. Azóta is mindig aszt hallgatja.
2011. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!