Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a fiam apját nem lehet...

Ha a fiam apját nem lehet beidézni a gyerekelhelyezési perre, akkor döntenek nélküle?

Figyelt kérdés
A volt párom külföldön dolgozik, telefonra, sms-re, e-mailre nem reagál, a lakcímét senki nem tudja. Eddig jelentkezett, de már több, mint egy hónapja nem beszélünk, mert csúnyán összevesztünk. Ha nem lehet elérni és értesíteni, akkor nélküle is döntenek?
2008. márc. 28. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem kerdezed meg az ugyvededet?


Bar szerintem igen. Foleg mivel kulfoldon el. Bar lehet, hogy idobe fog telni.

En angol jog szerint mentem ferjhez es magyar jog szerint valtam. A volt ferjem szerintem meg mindig nem tudja, hogy elvaltunk, mivel nem volt hajlando a leveleit atvenni. Az ig. ugyi miniszterium 10 honapot adott a postanak a level kezbesitesere, majd mivelk nem sikerult, meg 10-et. Akkor sem sikerult, bevontak egy semleges jogaszt, aki atolvasta a papirokat es engedejezte a vallast. Bar nem vokt gyerek, kozos ingatlan vagy barmi fele kovetele.


A lenyeg, hogy a volt ferjem tudta nelkul szetvalasztottak.

2008. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!