Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyerekelhelyezési pernél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekelhelyezési pernél beidézhető a bíróságra gyámügyis-családgondozó, a gyerekpszichológus, a vezetőóvónő?

Figyelt kérdés
Perben állunk.mindketten a gyereket akarjuk.a gyerek 6 éves,kislány.az apja kisajátitja magának.
2011. okt. 26. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tanúként , úgy tudom,megkérheted, kit akarsz beidéztetni.
2011. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi,igen tanuként.mindhárom megtudná mondani,hogy rendes anya vagyok.ezzel akar támadni ez a gyökér.bár én is tudok támadni,mert nagy lapok vannak a kezemben.de biztos ami biztos.
2011. okt. 26. 22:44
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom a kislánynak milyen jó lehet, hogy a szülők felette marakodnak...
2011. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen,én is nagyon sajnálom.én igyekszem nem éreztetni vele,de az apja szerintem csak eszköznek használja hogy nekem rossz legyen.nevetséges módon elkezdte játszani a gondoskodó szülőt,a barátnőjével együtt.a holttestemen keresztül...mig én élek,addig nem kell a gyerekemről gondoskodni senkinek.
2011. okt. 26. 22:51
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

hogy lehettek ennyire primitívek... Úristen, egyikőtök se érdemelné.


mellesleg a gyerek a közös, az apának és az anyának ugyanúgy joga és kötelessége 50-50%ban ellátni, nevelni stb.

nem is értem, hogy eddig elvileg szerettétek egymást meg együtt voltatok most meg átfordul ez háborúskodásba????

2011. okt. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
kikérem magamnak,én nem vagyok primitív!!!!ha ismernéd a helyzetet,meg elmesélném mi is történt ...én próbálom a gyereket kímélni csak az apja gyökér.
2011. okt. 27. 07:58
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésre válaszolva, igen beidézhető.


Nagyon sajnálom a gyereket, hogy ilyen szülőket választott mielőtt megszületett. Az, hogy egy kapcsolat idáig fajuljon, mindkettőtöknek része van benne bőségesen.

Meg lehetne ezt oldani kulturált módon, ahogyan én és a gyerekeim apja is tettük és tesszük a mai napig, túl a saját sértődöttségünkön, az ő érdekeiket szem előtt tartva.

Kérlek, érezzétek át a gyerek helyzetét is!

2011. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én nem csinálom a cirkuszt,csak a férjem.ezért engem légyszives ne minősits.egyáltalán nincs részem a dolgok elfajulásában.empátiáról nekem senki nem papoljon,mert nálam jobban nem tudja gyakorolni snki...én ápolónő vagyok,és a legtöbb betegem haldokló.és képzeld el kedvelnek engem,MEG A HOZZÁTARTOZÓK IS....UGYHOGY AKKORA SZAR EMBER NEM LEHETEK AHOGY TE AZT BEÁLLITOD!!HA csak sértegetni akarod az embertmakkor menj máshová.nem kérek több hozzászólást,kommentet,köszönöm.
2011. okt. 27. 08:25
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem nevezném gyökérnek a gyerekeim apját, mert többek között neki köszönhetem a gyermekemet, ráadásul hozzámentem és szültem neki, tehát eléggé magamat minősíteném, ha ilyen szavakat használnék. Akármennyire is igazad van, ez másoknak is így fog lejönni.
2011. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

És ezt hidd el nem bántásként mondom, én elhiszem, hogy te a lehető legjobbat próbálod kihozni a rosszból, csak ha azért mondtam, hogy tudd,ezért támadtak a többiek.Ha kérdést írsz ki figyelj erre,mert így nem fogsz objektív véleményeket kapni.


Egyébként beidézhető tanúnak tudtommal mindenki,akit felsoroltál.

2011. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!