Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megnyerhetné-e az apa a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnyerhetné-e az apa a gyerekelhelyezési pert, ha én dolgozom, albérletben élek, rendesen nevelem az 5 éves fiunkat, de neki ott a volt lakásunk, és a pénze is több?

Figyelt kérdés
Fél éve elhagytam a fiam apját, mert igen erőszakos ember, de a fiunkat soha nem bántotta, mindent megvett a gyereknek. Mi egy védett anyaotthonba menekültünk,mert féltem tőle. 4 hónapot töltöttünk ott, majd kivettem egy albérletet, az apukához közel, hogy biztosítsam a láthatást nekik. Az édesapa azzal fenyeget, hogy kirakat az albérletből, kirúgat az állásomból, és tanukkal bizonyítja, hogy nem vagyok megfelelő anya.
2011. okt. 20. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:

A legközelebbi fenyegetést vagy vedd fel, vagy - ami még jobb, emellett valaki hallgassa végig, aki tanusitani tudja, hogy fenyeget.

A legtöbb esetben a biróság az anyának itéli a gyereket, hacsak nem alkoholista, kábitószeres vagy prostituált.

Az apának eleve nem sok esélye van megkapni a gyereket, de ha bizonyitani tudod, hogy fenyeget, akkor semmi, söt adott esetben akár el is tilthatják a gyerektöl.

2011. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A leírtakból nekem úgy tűnik,hogy m ég nem volt válóper és gyermek elhelyezés sem.

Add be mielőbb a válópert és kérd a gyermek elhelyezését nálad. Ha tényleg kirúgat az állásodból,akkor nehezebb dolgod lesz.

De a bíróságok szinte mindig az anyának ítélik a gyereket.

A válóperben hivatkozhatsz a brutalitására,az Anyaotthon biztosan ad neked véleményt.

2011. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadók! Köszönöm a válaszokat, nem voltunk összeházasodva, így ezzel nincs gond. Igazából attól tartok, hogy megvásárolhat bárkit a pénzével, és mondjak én bármit,ő több emberrel tanusítaná az ellenkezőjét. A másik dolog,hogy azt is mondta, hogy ha én elkezdek ugrálni,és beadni a gyerekelhelyezést, akkor ha kell a föld színéről is eltűntet. És mivel egy alvilági emberről beszélünk, akinek vannak ilyesféle kapcsolatai, így nem nagyon merek lépni.
2011. okt. 21. 06:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig inkább most lépj, mint akkor, amikor majd azért írsz, hogy mit csinálj, mert elvitte a fiadat (egyébként jogosan, hisz közös a felügyelet, amíg nincs elhelyezve), és fogalmad sincs, hol vannak, és már hetek óta nem láttad.
2011. okt. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Attól, hogy nem vagytok összeházasodva, még ugyanúgy el kell inditani a ygerekelhelyezési pert, mert különben joga van bármikor elvinni a gyereket magához.

2. Ha ennyire eröszakos, akkor miért mentél vissza a közelébe?

3. Ha fenyeget, akkor vedd fel - azt hiába akarja lefizetett tanukkal cáfolni.

4. Minél elöbb költözz messze, és ne hagyd magad megfélemliteni.


5. HA ennyire agressziv alvilági alak, akkor MIÉRT szültél ebbe a kapcsolatban gyereket?

2011. okt. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mind1, hogy miért szült ebbe a kapcsolatba gyereket. Mert szerelmes volt, mert annyira gyereket akart, akármiért! Kár erről elmélkedni, megtörtént.

Kérdező vedd fel a telefon beszélgetéseiteket és a munkahelyen mondd el a főnöködnek a szitut, ha vagytok olyanban, ezzel bevéded magad valamennyire! Add be a gyerekelhelyezést!

2011. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Először is, csak hogy mindenki kíváncsiságát kielégítsem, nem volt ő mindig ilyen egy 11 éves kapcsolatról beszélünk, ami a gyerek születése után kezdett igazán érdekes lenni, fogalmazunk így. Akkor teljesen kifordult önmagából, és akkor csapódott abba a bandába.

Hát valóban igazatok van, azt nézve hogy nem félhetek örökké. És azért jöttem vissza, mert nekem számított, hogy a gyerek ne sérüljön túl sokat érzelmileg.Szembe kell vele néznem, ha tetszik ha nem. És köszönöm a válaszokat! Ha van valakinek még jó tanácsa szívesen fogadom.

2011. okt. 23. 16:49
 8/8 anonim válasza:
Minden városban van ingyenes jogi tanácsadás.Nagyon kedvesek,segítőkészek,hasznos tanácsokkal látnak el,és segítenek eligazodni a hivatali útvesztőkben.De a helyi gyámhivatal is segít,de ha semmi ötleted nincs,merre fordulj,akkor a családsegítő központban is segítenek,vagy ha a védőnőhöz mész,ő is tud tanácsot adni,hol kaphatsz segítséget.
2012. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!