Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valóban megtörténhet az, hogy...

Valóban megtörténhet az, hogy egy ember homloklebenyét megszállja a gonosz?

Figyelt kérdés

Férjem kb.másfél éve teljesen megváltozott. 55 éves, én a változó korral azonosítom a furcsaságokat és a megbotránkoztató viselkedését. Minden, ami erre a problémára jellemző, az a férjemen is tapasztalható.

Lányom járt egy természetgyógyásznál a saját ügyében, és tudjátok milyen az ember!? Ha már itt vagyok miért ne kérdezzek rá, hogy miért változott meg ennyire az apukám, no meg én is biztattam, hogy kérdezzen rá.

A válasz a gonosz megszálló volt. Na már most. Én hiszek azoknak az embereknek is akik, látatlanul, születési dátumból elmondanak mindent egy teljesen ismeretlen valakiről, de a szakirodalomban olvasottak is igazolják a változást.

Ha a természetgyógyásznak van igaza, lehet-e valamit tenni, hogy tudok bizonyosságot szerezni, vagy egyszerűen fogadjam el, hogy a férjem is bele esett a férfi klimaxba?


2011. okt. 3. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
ki az a gonosz?
2011. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De az biztos, hogy nem a férjem. Én valami itt rekedt? eltévedt? halott ember lélekre gondolok, aki-ami a férjemtől szedi el az energiát és ez okozta a változást./ Most lehet, hogy irtó nagy hülyeséget írtam /!
2011. okt. 3. 19:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem gyíkká változtatott. De már elmúlt.
2011. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem lehet... Biztos...
2011. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 x) ***** válasza:
55%
Nekem tavaly a vesémet szállta meg a gonosz.
2011. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 /Anita_'94/ ***** válasza:
49%
Nekem tegnap a gyomromat szállta meg a gonosz, de reggel távozott :@
2011. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ördög bújt a botomba!
2011. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A seggedet is megszállhatja. Úgy hívják, hogy szellentés.
2011. okt. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 _Jessy_ ***** válasza:

Etess vele szárított lepkemájat 77 napon keresztül, attól biztosan elmúlik. :D

Az ember a korral változik, erről még nem hallott a tisztelt sarlatán úr/hölgy, aki gonosz megszállásnak nyilvánította az esetet?

2011. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!