Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valaki...

Lehetséges, hogy valaki spirituálisan igen nyitottnak és igazán jónak születik, de felnőttként már gonosz lesz? És ha igen, mi lehet ennek a hátterében? És, hogy kezelje az ember ilyen közeli rokont? Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

2011. dec. 13. 08:18
 1/6 frenk1men válasza:
54%

KEDVES VÁLASZRA VÁRÓ!

MINDEN EMBER ÍGY SZÜLETIK,CSAK MENET KÖZBEN ELROMLIK SOK MINDEN.MINDEN EMBERBEN BENNE VAN A JÓSÁG ÉS A SZERETET.

CSAK AZ EGÓ ELRONT SOK MINDENT,SŐT A MÉDIÁBÓL LEJÖVŐ SZENNY IS MÉRGEZI A TUDATOT.

NAGYON SOK EMBER ILYEN:,,GONOSZ" .NÉZD MEG AKIK HATALMON VANNAK.

MIT LEHET TENNI? : SZERETET!

2011. dec. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát azért ő egy fura eset.

Még ma is ->bárki<- a legféltettebb titkát is elmeséli neki. És ez már évtizedek óta így megy. Mind a mai napig pontos (és nem ködösen megfogalmazott) igaznak bizonyuló jóslatai vannak. Tehát ő nem az a típus aki bezárt, mint a világi vezetők vagy üzletemberek. Vagy ők is pont ilyenek???

Én nem értek ezekhez úgy mint te vagy ő.

De azt látom, hogy ő elkallodótt.

2011. dec. 13. 08:45
 3/6 anonim ***** válasza:

-anonimanna


4 kérdés:

1. Isten gyermekeként, tisztán születünk a világra.

„ilyeneké az Isten országa” bizony, nyitottan, odaadó figyelemmel, feltételen szeretettel

- ezt tapasztalható a kicsi csecsemőknél (és ilyenné kellene válnunk, felnőve, immár tudatosan)

2. Azután az ember az emberré levést az embertől tanulja.

Nem mindegy szeretettel figyelemmel veszik körül, csendben, nyugalomban, derűs légkörben nevelkedik,

vagy káromkodva, gyűlölködve, tévé elé ültetve (ahol ezer agresszív képet lát, és 99%-át nem érti, csak dől be a sok feldolgozhatatlan kép, oda, a spirituálisan tiszta tudatába

3. más felnőtteket megváltoztatni nem tudunk, csak magunkat- és ebben lesz a következő:

4. szerintem el kell fogadni, ő ilyen. Nem kell követni, ha rossznak találjuk, nem kell utánozni! Ez fontos.

De el kell fogadni őt- ítéletmentesen, szeretettel. Bármily nehéz. Mert csak ez tud ’jóvá’ tenni egy embert, ez tudja „kiszeretni belőle a jót”, semmi más.


-anonimanna

2011. dec. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden emberben jelen vannak a negativ, pozitiv tulajdonsagok, de nem mindenki el azzal a lehetoseggel, hogy megszabaduljon a negativtol, s igy mar egy bizonyos kor utan ez a fajta tulajdonsaga fog elhatalmasodni, s itt mar egyet lehet tenni, hogy elfogadjuk ugy es olyan tulajdonsagokkal, mivel egy kivulallo ezt megvaltoztatni nem tudja.
2011. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pozitív gondolkodás segít abban, hogy végre valóban megváltoztassam és jobb irányba tereljem az életemet.
2011. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ram gyerekkent, sot meg tinikent is azt mondtak h indigogyerek vagyok vagy mi...


Ahhoz kepest most mar inkabb bunko es nagyzolo celorientalt robotszeruseg vagyok.

Neha eszembejut a gyermeki enem de akkor vegigjatszom fejben a szitut es mindig arra jutok hogy igen, elhiszem, hogy meg tudnam valtoztatni ezt a vilagot, de ha ezt az egesz akaratot a sajat javamra forditom mennyi mindent erhetek el. Es mar most is mennyi mindent ertem el.


Egyszoval mar nem vagyok olyan onzetlen. Sot oszinten meg a segitokesznek tuno tetteimet is az onzoseg motivalja. Segitek, hogy elorehaladhassak, hogy kedvesnek gondoljanak, hogy kesobb nyugodtan kerhessek toled szivesseget es tudom hogy te is tudod hogy gaz lenne ha nemet mondanal, tehat nem mondhatsz nemet nekem :)


A gyerek enem mindenesetre hanyna a mostani enemtol xD o meg szeptember 11-en bogott es kiegyezest rajzolt 10evesen otthon.

2011. dec. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!