Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondaná nekem valaki hogy...

Megmondaná nekem valaki hogy mi értelme van az életnek anyák nélkül?

Figyelt kérdés
Anyukámmal nagyon összvesztünk..4 napja egymáshoz sem szólunk.nagyon haragszik rám.aztmondta hogy költözzek el.őt már nem érdekli hogy hova csak el innen.és akkor elkezdtem sírni.és azóta egymáshoz sem szólunk 4 napja..nagyon mebgántottam..
2011. dec. 28. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi is szoktunk veszekedni, én is megbántom őt, ő is engem. De a szeretet ennél erősebb. Nem bírnám ki nélküle.

Vannak olyanok, akiknek semmit sem jelent az anyjuk, mert elhagyta őket, végleg összevesztek stb. Én ezt is meg tudom érteni, mert én az apámmal vagyok így, kiskoromban elhagyott. De fenntartom, hogy akinek nincs túl nagy oka utálni az anyját, az ne tegye, mert ő az, aki feltétel nélkül szeret minket.

2011. dec. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel bántottad meg? Írd le, úgy könnyebb segíteni, és itt úgyis névtelen vagy.
2011. dec. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mit ér a nagymama unokák nélkül(8)
2011. dec. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon hosszú lenne leírni hogy mivel bántottam meg..és még egy kérdés .szerintetek egy anya képes jobban szeretni a barátját mint a lányát.?
2011. dec. 28. 00:33
 5/10 anonim válasza:

Talán ülj le vele beszélgetni.Legyél mindenképpen higgadt,és próbáld a mondataidat megfogalmazni káromkodás nélkül!

Mondd el neki,hogy megbántad amit tettél(akármivel is bántottad meg) és szeretnél vele kibékülni.

Sok sikert! :)

2011. dec. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:// de az a baj,hogy van neki egy barátja akire én nagyon féltékeny vagyok.és anya már 100-szer elmondta hogy nincs okom féltékenységre mert ő engem sokkal jobban szeret..és mi máár kn.ugy 5 hónapja amikor itt van a fiúvagy ő megy át hozzá folyamatosan összevszünk..és anyukám már nembirta..és "kibukott" és most nagyon rosszul érzem magamat..ordibált velem,hogy költözzek el..és én csak azthittem hogy dühében mondja..pedig rájöttem hogy nem..
2011. dec. 28. 00:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is épp így volt. addig én voltam a kedvenc, míg nem jött a szerelem újra. Akkor kidobott az utcára. 19 voltam. Azóta sem néz felém, pedig ember tudtam maradni, mára házam, feleségem, gyerekem. Az anyósom tekint rám úgy, mint a fiára.
2011. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De az én anyukám sose lenne képes ilyenre.. aztmondta(mert a szüleim elváltak) hogy vagy menjek apumhoz ..vagy mamához..
2011. dec. 28. 00:56
 9/10 anonim válasza:

Harmadik vagyok:


Ha ez a helyzet,lehet hogy tényleg jobb lenne,ha más rokonodhoz költöznél.Lehet hogy neked is jót tenne,és anyukád rá jönne,hogy te fontosabb vagy neki!

2011. dec. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj belegondolni, hogy jogosan féltékenykedkedtél e vagy sem.

A ti esetetekben valamiért nem érzem, hogy nem téged szeretne jobban, de a féltékenykedéssel elérted ezt sajnos. Tudod anyáknak is kellhet ám, hogy egy férfi rájuk nézzen, hogy ők adhassanak érzelmeket egy férfinak, hogy társra leljen. Ezt te nem tudod elfogadni, pedig ez fontos neki. Nem csak neki, és ez normális ám !

Hagyd, hogy legyen neki valaki férfi az életében akit szerethet, osztozz rajta, meglásd minden sokkal jobb lesz, mert nemfogja úgy érezni anyud, hogy választania kell. Mindkettőtöket szeret, és bizony téged jobban, de ha te most tini vagy (sejtésem) akkor neked nehéz most sokmindent elfogoadnod, ezért csak hallgass ránk, és nyugi, menj kérj bocsit, és hogy megérted, hogy neki kell a párja is, csak te ezt nem értetted, de elgondolkodtál, és szeretnéd ha újra mindenki jóban lehetne. Valami ilyesmi.

Bocsit kérni erősséget jelent, nem az ellenkezőjét !

2011. dec. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!