Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem nincs értelme az...

Úgy érzem nincs értelme az életemnek nincs célom, hogyan jöhetnék ki ebből?

Figyelt kérdés

úgy érzem nincs célom, erőm sem kivitelezni a gondolataim, olyan letargikus hangulatban vagyok, mindent negatívnak látok. van egy kapcsolatom amibe úgy érzem nem kapok kellő szeretetet, csak vagyunk és kész. ott is többre vágynék. valamint nem tudom mit kezdjek magammal. mi segíthet?

tudom van ettől sokkal súlyosabb probléma is az embereknek, de nem tudok kimászni ebből a gödörből már évek óta.


2011. nov. 17. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Te magad írtad le, hogy mit kell tenned. Keress magadnak célt, valódi célt, de nem olyat, hogy legyen kocsim, házam, feleségem, hanem ami tényleg inspirál, ami hivatás, amivel esetleg másoknak is segíthetsz, ami lelkileg is előre visz.
2011. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgy érzem a barátomtól sem kapok kellő szeretetet és ez elveszi az önbizalmam is
2011. nov. 17. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak egy linket tudok ide másolni.

Ott a honlapon (címoldalon) van egy kiadvány "Megtalált remény". Kicsit vallásosnak tűnik az oldal ez igaz, de én sok kiadványukat olvastam és nem tudtam letenni őket, mert annyira jók. Ezt csak azért írom, hogy ne legyen esetleg előítéleted az oldallal szemben:))


[link]


Böngésszed át a honlapot!

2011. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor talán nem megfelelő a barátod a számodra, nem gondolod? Ha egy párkapcsolat nem inspirál, hanem tönkretesz, akkor vagy tenni kell, hogy megváltozzon, vagy tovább lépni, még ha nehéz is.
2011. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!