Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi fel tudja adni a...

Egy pasi fel tudja adni a bohem eletvitelet egy no miatt?

Figyelt kérdés
Nem egy tinirol van szo, hanem egy nehany eve elvalt ffirol, akinek nagyon sok no volt az eleteben (de nem ez volt a valook). Ha mondjuk megismer egy olyan not, aki nem kimondottan egy szexkapcsolatra hajt, meg tud miatta valtozni?
2011. dec. 28. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne ringasd magad illúziókba. Kutyából nem lesz szalonna.
2011. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ideig-óráig. Szinte minden nő (és sok pasi) azt hiszi, hogy miatta megváltozik a másik (főleg egy kiforrott személyiség), de ez hiú ábránd.
2011. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon valószínű.
2011. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem, inkább légy te is bohém mellette.
2011. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
A "bohém" pasikat csak a megváltó impotencia vagy az agyagos föld képes megváltoztatni. Egy nő soha.
2011. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

Azért nem kellene elásni egyből azt aki megpróbálja ,,végre" kiélni magát!


Az Én párom megtudott változni,le tudott szokni sok mindenről,és új életet tudott kezdeni sokadjára.Ha valaki valamit valakit nagyon szeretne akkor az igen is meg tud változni.


Lehet (sőt biztos),hogy 100 rondább asszonyos termetem van mint akikkel régen együtt volt de az a múlt,és értük nem de értem megváltozott.

2011. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BlackSword ***** válasza:
51%
Igen... Mert a szerelem csodákra képes egyeseknél... De nem mindenkinél...
2011. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Tapasztalatból mondom, hogy meg tud ;) Sok sikert!
2011. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Szamitottam ra, hogy nemleges valaszt fogok tobbet kapni, es sajnos valahol en is igy gondolom, a kerdest azert irtam ki, mert szeretnem az ellenkezojet hinni. Jo hallani, hogy vannak akik azt tapasztaljak, hogy igenis lehet :) Igy mostmar azt gondolom, hogy egy probat meger, vegulis semmit sem veszithetek...
2011. dec. 28. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!