Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Egyik nap felmentem a pasim facebookjára. Nem találtam semmi lényegeset, egyedül az egyik legjobb barátnőm írt egy olyan dolgot a pasimnak, amin megdöbbentem. Az volt a lényege, hogy neki tetszik egy fiú, aki lejár az én barátommal konditerembe. Majd közölte a barátommal, hogy ő szívesen lemenne oda pucéran és hát ő szeretné ha az a dolog megtörténne azzal a fiúval aki neki tetszik, és azt írta, hogy a mi barátságunkat hazudtolná meg azzal, ha most azt kérdezné tőle, hogy lemegy-e ő is hozzájuk. (tehát 3-asban csinálnák). Ezen berágtam a barátnőmre, majd közölte, hogy nem akar semmit a pasimtól, csak 1 poén. De ha magamból kiindulok alapból nem írnék ilyet másnak, főleg nem a legjobb barátnőm pasijának. És most rám van megsértődve, és nem olyan felhőtlen a viszonyunk, amilyen eddig volt.
2011. dec. 19. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
túlreagálod
2011. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

persze hogy te reagálod túl


mi mindíg hármasban kefélünk, néha négyesben, ötösben. mikor hogy sikerül

2011. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Szerintem nem reagalod tul egyaltalan...

Nm tudom mlyen lehet a legjobb baratnod ha ilyenre kepes...tekintettel kene lennie rad...jah es hulyesegbol vegkepp nem irunk ilyesmit...konnyen felreertheto es nagy klamajka kerekedhet belole...

Sok sikert a kapcsolatotokhoz es a tisztazashoz:)

2011. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nagyon sokan haltak már bele abba hogy kacérkodtak a facebookon:D
2011. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
DEhogy reagálód túl.... Most képzeld el, mit tenne még a hátad ,mögött.. S kitudja hogy mit tett már. Ez nem barátság!!!
2011. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
ennyi rinyapinát:D
2011. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl, szerintem a pasid tetszik neki, az a másik csak duma. Soha nem csinálnék ilyet a barátnőm pasijával.
2011. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
nem reagálod túl, normális ember ilyenen nem poénkodik
2011. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem reagálod túl.

Én megcibálnám, ennyi.

A pasimtól is számonkérném, hogy mit hallgatott erről a kis afférról.

2011. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Alapból nem lépek fel más facebookjára.
2011. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!