Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kritizál állandóan...

Miért kritizál állandóan anyám (mindenkit)?

Figyelt kérdés

Nem csak engem,hanem apámat is...........

Rajta kívül mindenki lusta,buta,hülye, kegyetlen, gonosz....mindenki hülye ......................



annyira beteg ez a gondolkodás, hogy nem tudok kapcsolatokat teremteni,fenntartani,mert állandóan lehúzza az önértékelésemet.

Tudom nem ettől kellene függővé tennem azt,hogy milyen vagyok,de annyi hülyeséget mond,ma is pl:


Ha ő megmondaná a tanáraimnak,hogy én valójában milyen vagyok,akkor megváltozna rólam a véleményük és nem adnának olyan jegyeket...


DE hát egyetemre járok, kód alapján vannak a diákok,vizsga van és senkit nem érdekel,hogy ki a diák...nem az alapján adják a jegyet...


Meg hogy felhívja a középiskolai tanáraimat és megszégyenít,hogy én milyen utolsó ro hadék m ocsok vagyok itthon.... :S


Arról nem beszélve,hogy mikor kocsiban ülök vele,szidja a gyalogosokat is,hogy hogy mertek lelépni a zebrára,meg mindenki más,akinek nincs akkora kocsija,mint neki,az már gyufásdoboz..... hogy mert ez a gyufásdoboz elé vágni,meg még egy csomó hülyeség :S


Segítség!!! :(


2011. dec. 28. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, az enyém is ilyen...én azzal magyarázom, hogy amit ő kitűzött célt az életében, azt messziről elkerülte, és pocsék lett az élete, nem ér semmit.. (de ez persze csak az én anyám)..

szóval ha anyukádnak is hasonló gondolkodása van, akkor lehetséges azért, mert "haragszik a világra" amiért.. (pl. az enyém mert gondoznia kell a lebénult anyját, egy hülye munkahelye van, elvált..stb..)

2011. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zkriszti3 ***** válasza:

Rendkívül boldogtalan, negatív édesanyád van. Az anyukám is hasonló csak nem ilyen durván. Ma kérdeztem meg tőle :- mikor voltál boldog ?

- amikor megszülettetek .

Tudom sajnálni ,de akkor sem hagyom magam. Utálom mikor még mártírkodik is .Mondtam a gyerekeimnek, ha elkezdek így viselkedni állítsanak le.

2011. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyád beteg. Erre Te is rájöttél. Önértékelési zavarai vannak,és így próbál úrrá lenni rajta.
2011. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon frusztrált valami miatt. Gondolom az élet tette ezt vele.
2011. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!